Instalacja 7 problem z botowaniem

Mam problem pod czas instalacji Windowsa wykonuje się pierwszy restart PC po restarci wszytsko uruchamia sie tak jak powinno do moętu gdy pokazuje sie to okno:

http://img11.imageshack.us/img11/2240/72773658.jpg

i na tym sie konczy wszytsko zawiesza sie na tym oknie co to moze byc? i jak temu zaradzic?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własnego posta i usunąć błędy.

Czy dostajesz jakiś komunikat, BSOD(Niebieski ekran “śmierci”) ?

Na jakim sprzęcie instalujesz? Laptop? Konfiguracja?

Nie żadnych błędów, BSOD też nie ma po prostu zawiesza się całość na tym ekranie.

Na jakimś forum doczytałem się czegoś takiego:

Nie wiem czy to prawda ale ja nie mam pojęcia jak zmiejszyc napięcie na płycie i nie mam co odłączyć od PC ;//

A mój sprzęt:

Procesor: Intel Pentium4 2,4GHz

Ram: 1250 DDR

Grafika: GeForce 6200/256MB DDR2

160 GB SATA

To co znalazłeś dotyczyło by problemu z zasilaczem. Jeśli już trzymać się tego tematu to należało by sprawdzić w BIOSie poszczególne napięcia.

Piszesz że masz 1250Gb pamięci. Czyli ile? Bo taka ilość być nie może. :slight_smile:

Spróbuj zostawić jedną kość pamięci (tą 1Gb) i instalować. Może wtedy się zainstaluje windows.

No i w tym przypadku wskazywało by to jednoznacznie na problem zw z pamięcią…

Dobrze było by sprawdzić memtest’em pamięci pod kątem występowania błędów.

A potem w razie braku błędów trzeba by zainstalować system i sprawdzić go pod kątem stresu jakimś narzędziem obciążającym przez kilka godzin procesor i pamięć.

Masz do dyspozycji jakiś inny system? Czy miałeś wcześniej kiedykolwiek jakieś problemy z windows w sensie samoistnych restartów lub podobnych…np samo-zawieszania się windowsa?

RAM mam 1250MB (1,25GB)

Robiłem tak ze instalowałem z 1GB ram testy też były robione i wszytsko jest OK

Każdy inny system sie instaluje tylko na 7 zawiesza włąsnie na tym keranie