Instalacja aktualizacji update 1 do windows 8.1

Bez problemu zainstalowałem kb/2919355 . Komputer wyraźnie przyspieszył start /w W 8.1 startował bardzo długo/, partycja systemowa znacząco się zmniejszyła. Nowa wersja udana. Według informacji na różnych forach, a także na stronie Microsoftu, z której można pobrać tą główną poprawkę, figuruje, że pełna aktualizacja Update 1 zawiera 6 plików, pierwszy, który już wcześniej miałem w kompie, warunkuje instalację dalszych, więc brak mi jeszcze czterech poprawek. Tymczasem Windows Update twierdzi, że żadnych nowych aktualizacji nie ma. Czy ktoś potrafi mi powiedzieć, czy uznać aktualizację za ukończoną, czy też zainstalować pozostałe aktualizacje /kb/2932046;2937592;2938439;2934018; zresztą na różnych stronach są różnice w liście poprawek w update 1/ -  ręcznie?

http://www.dobreprogramy.pl/Jak-zainstalowac-Windows-8.1-Update,News,53529.html Przeczytaj uważnie ten tekst, a wszystko ci się rozjaśni. Aktualizacja przez windows update to jedna poprawka, instalując ręcznie potrzeba instalować 6 plików.

Wielkie dzięki za informację. Teraz wiem co mam w kompie.