Instalacja aktualizacji Windy powoduję dziwną pracę komputer

Witam

Mam problem następujący:

  • przy wyłączeniu komputera pojawił się monit o zainstalowanie pobranych aktualizacji, co też uczyniłem

  • po ponownym włączeniu komputera w trayu nie pojawiły się ikonki programów jakie dotychczas się tam pojawiały typu

GG Avast

  • wywołanie ich ręczne nic nie dawało - brak odzewu - tak mi się wydawało

  • wyłącznie kompa powodowało uruchomienie okien zamykania tych według mnie nie uruchomionych programów :((

  • próby przywrócenia systemu się nie udawały :(, dopiero zrobienie tego w trybie awaryjnym spowodowało powrót do

normalności

  • niestety monit o instalacje aktualizacji pojawił się ponownie :frowning:

Obawiam się że ponowna zgoda na instalacje skończy się ponownie koniecznością przywracania systemu.

Co to może być?

Ma ktoś jakiś pomysł co z Tym zrobić?

jaka to dokładnie aktualizacja ??? co jest napisane w monicie o instalacji aktualizacji

Oto symbole aktualizacja:

KB 956572

KB 959426

KB 961373

KB 923561

KB 952004

KB 960803

KB 900830

KB 963027

Monit jest standardowy - tarczka w trayu i tarczka pojawiająca się na ikonie “wyłącz” przy wyłączaniu systemu.

Czy można się jakość pozbyć pobranych a niezainstalowanych aktualizacji?

Bo to ewidentnie po ich zainstalowaniu są takie dziwne objawy :frowning: Bez nich wszystko działa jak powinno ( chyba :slight_smile: )

możesz spróbować je zainstalować, może poprzednio coś źle się zainstalowało i powodowało błędy, ewentualnie możesz ręcznie pobrać i pojedyńczo zainstalować aktualizacje i dojść która powoduje błędy

Napisz gdy spróbujesz - forum to nie czat.

Poza tym popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif