Instalacja AutoCada LT 2000 - problem ze spolszczeniem

Witam,

mam problem z instalacją AutoCada LT 2000. Dzisiaj w firmie przeinstalowywałem system. Po zainstalowaniu wszystkich sterowników zabrałem się za AutoCada. Instalacja AutoCada przebiegła bezproblemowo, problemy pojawiły się przy instalacji uaktualnienia, które go spolszcza go.

Jest to taka wersja AutoCada, że najpierw instaluje się wersję angielską, a później uaktualnienie, które go spolszcza.

Mój problem polega na tym, że podczas instalacji spolszczenia woła jakiś klucz i nie wiem co mu wpisać. Niby coś pisze, że ten kod dostanę od dystrybutora jak podam mu numer produkty i jakiś jeszcze numer, który mi się wyświetlił w czasie instalacji tego spolszczenia. Tylko ja nie wiem od kogo został kupiony ten AutoCad, bo to było kilka lat temu, a osoby, która instalowała wcześniej ten produkt już nie ma w firmie, nie wiem do kogo się zwrócić w sprawie tego klucza.

W pudełku po AutoCadzie znalazłem niby jakąś kartkę z kodami tylko żaden nie działa, albo coś źle wpisuję. Orientuje się ktoś w jakiej formie powinien być ten klucz, tzn. ile zawiera znaków czy ma jakieś odstępy, może jakiś odstęp pominąłem, już sam nie wiem.

Bardzo proszę o pomoc.

Witam,

myślę, że najszybsza odpowiedź będzie tu: http://www.autodesk.pl

Podczas inst. EN wpisujesz chyba kod? - więc jeden masz. Cad łączy się przez neta i masz zarejestrowanego legala. Później po instalacji spolszczenia podczas 1 uruchomienia powinna wyskoczyć ponowna rejestracja i pojawić się kod tzw. “request cod” na podstawie którego, albo telefonicznie, albo przez neta (lub 3 opcja nasz numerek) rejestruje się na nowo. I tu może być różnie… Wszystko zależy od licencji spolszczenia. Bo, albo przez neta i będzie ok, albo system Autodesku uzna Cię za pirata. Najlepiej tel. do Autodesku i tyle, ten od kogoś kiedyś kupiliście cad’a i tak wysyła te numery do centrali, odstaje te do wpisania i dopiero przesyła je Wam.

Sprawa załatwiona. Udało mi się znaleźć numer do dystrybutora, zadzwoniłem i wygenerowali mi kod do tego uaktualnienia.

Wątek można usunąć.