Instalacja AutoMapy 6.2 na Medionie GoPal P4210

Witam zakupiłem właśnie nawigacje medion GoPal P4210 tylko ma dość kiepską mapę,

Sprzedawca powiedział mi że spokojnie można zainstalować AutoMapę i nie wpłynie na funkcjonowanie urządzenia a co najważniejsze nie przepadnie gwarancja.

Więc pytanie mam takie jak zabrać się za instalowanie tej AutoMapy nie mam zielonego pojęcia proszę o pełną instrukcje lub link do instrukcji lub coś co ułatwi mi wgrania mapy.

dzięki

Instalacja AutoMapy to bardzo prosta sprawa. Kupując AM masz płytę, którą rzecz jasna warto włożyć do napędu w celu odczytania. Następnie wkładasz kartę pamięci do czytnika (bo domyślam się, że masz kartę pamięci w swojej nawigacji) i instalujesz… Wybierasz jakie komponenty chcesz zainstalować (głosy itp.) i gdzie. Po instalacji wkładasz kartę do nawigacji i powinno działać :slight_smile:

Jeśli nie masz czytnika/karty to należy urządzenie podłączyć za pomocą programu ActiveSync produkcji Microsoftu z tego co pamiętam. Instalacja tym sposobem trwa jednak zdecydowanie dłużej i jest nieco bardziej skomplikowana.

Ściągnąć i zainstalować to możesz tylko DEMO. Tam jest ograniczona mapa chyba , że tylko jakis obszar nie zależny od ciebie. Żeby mieć całą Polskę lub Europę to trzeba kupić ja :slight_smile:

a nic nie trzeba odblokowywać itp?

W nawigacjach temat odblokowywania kojarzy mi się jedynie z umożliwieniem sobie korzystania z Windowsa, a Tobie to raczej nie potrzebne. Mało tego ta operacja unieważnia gwarancję, tak więc tym bardziej nie będziemy się tym zajmować. Żadnego więcej odblokowywania sobie nie przypominam.

Sam nigdy żadnego Mediona nie miałem nawet w ręku, tak więc konkretami nie zarzucę. Wszystko okaże się w praniu…

Spróbuj potrenować póki co na demo i zobaczymy co z tego wyniknie :slight_smile:

melon21 , co odblokować? Urządzenie? Po co? Jeżeli jest możliwość instalacji innego oprogramowania, to niczego nie trzeba odblokowywać.

Tutaj masz instrukcje.

http://www.automapa.pl/?PEI=53169&lng=PL&cid=53321

Tutaj wsparcie.

http://www.automapa.pl/?PEI=38149&artic … 490&lng=PL

Instalacja jest banalna.

Witam. Panowie chciałbym wgrac do medion p4210 Automape 6.5 mam ją na karcie SD.

Czytałem,iż mozna wejśc do windowsa przez reset i flagę - przytrzymuję flage wciskam reseta i nic :confused: czy może robię coś żle?

Na jutro potrzebue navi, a mapa nie chodzi :confused:

Dla porównania wgrałem ją kiedyś do LARKA i chodzi bez problemu :confused:

pomocy koledzy.

edit.

wyskoczył mi biały pasek klikam w niego i nic :confused: i co teraz?