Instalacja Custom ROM'u na sprzęcie HTC Desire C z TWRP v2.8.5.0 nie powiodła się. (failed to mount/No such device)

Dobry.
Pojawił się dość trudny problem podczas instalacji custom Romu z CyanogenMod 12.1.
Podczas i po flashowaniu danych pojawia się błąd.
O to cały spis z logów:

Installing sdcard/c-12.zip
Checking for MD5 file…
Skipping MD5 check: no MDS file found
mount: failed to mount /dev/block/mmcblkop25
at /system: No such device
unmount of /system failed; no such volume
mount: failed to mount /dev/block/mmcblkop26
at /data: No such device
unmount of /data failed; no such volume
mount: failed to mount /dev/block/mmcblkop25
at /system: No such device

Po czym TWRP restartuje się i wraca do głównego menu.
Testowałem także na nieoficjalnie nowszej wersji: TWRP 3.0.2.
Efekt jest ten sam.
W czym tkwi problem? Proszę, pomóżcie.

Problem u ciebie jest w wersji TWRP-musisz zmienić na taką co będzie działała,niestety nie potrafię ci podać która wersji u ciebie zadziała(powyżej 3 nawet nie instaluj) może zadziała TWRP 2.8.7.0 lub niższe 2.7.x-musisz dobrać to metodą prób,oficjalne TWRP HTC:https://forum.xda-developers.com/htc-desire-c/orig-development/recovery-twrp-2-8-1-0-t2921443 (tylko 3 wersje).

Problem został rozwiązany, problem leżał w ładowaniu systemu Recovery.
Nie wiem dlaczego ale gdy wchodzę z bootloadera do Recovery to on niepoprawnie się uruchamia.
Wystarczy po wejściu TWRP z bootloadera ponownie zresetować ale tym razem prosto do systemu Recovery. (Reboot -> Recovery [w TWRP])
Wtedy nie pojawił się żaden z wymienionych problemów, a bo flashowaniu boot.img system załadował się.
Ostatecznie posiadam TWRP 2.8.7.0.

EDIT: Czasami może się jednak pojawić problem z montowaniem ale ostatecznie instalacja kończy się sukcesem, jednak udało u na to mi się zaradzić.
Po zresetowaniu z Recovery ponownie do Recovery polecam zamontować od razu wszystkie możliwe partycje. (w zakładce mount) Po tym nie powinno się wyświetlić problem z montowaniem /data czy /system.
Jeśli dalej nie działa, to możliwe że pomoże włączenie/wyłączenie MTP w zakładce “mount”.

Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.