Instalacja czytnika karty pamieci

Witam

Cos ostatnio nie dzialaja u mnie czytniki kart pamieci, probuje aktualizowac sterowniki ale windows nie moze ich znalesc.

Jeszcze 2 tygodnie temu czytniki kart pamieci dzialaly na tym systemie.

Podejzewam ze ma to zwiazek ze niechcacy :slight_smile: pokasowalem kilka plikow z katalogu “Driverstory\FileRepository”

Wie ktos jak to naprawic, instalowac systemu od nowa zabardzo nie chce mi sie ??

Możesz użyć przywracania systemu, do czasu kiedy wszystko było w porządku, tylko musisz mieć aktywne punkty przywracania.

No wlasnie przywracanie systemu mam wylaczone :frowning:

Format, innej rozwiązana nie ma, skoro namieszałeś w sterownikadh systemowych…

odrazu format

można zrobić tak zainstalować na tym kompie drugiego win7 i skopiować ten folder

narazie możesz spróbować skopiować ten folder od kogoś kto ma win7

może pomoże

Dzieki, spobuje to naprawic druga kopia Windowsa, mysle ze powinno pomoc

Dodane 18.07.2011 (Pn) 1:17

Tylko wiecie jak wyglada reinstalacja win 7, nadpisuje pliki czy co innego, czy da sie tak wogole ??

zależy co wybierzesz może zainstalować na tej samej partycji,bądź nadpisać go(instalacja nakładkowa),bądź na innej partycji

musisz mieć partycje czystą bez danych i tam zainstaluj win7 jak będziesz wybierał tryb instalacji wybierasz niestandardowa

i daj na tą pustą partycje tylko nie dawaj na C: ani żadnej z danymi wystarczy partycja 15gb bo i tak to jest na chwile

później kopiujesz se ten folder na partycje z danymi

PS później się przyda program

EasyBCD

będziesz musiał usunąć wybór systemu tej drugiej win7

Czyli jesli zainstaluje 2 kopie na drugiej partycji, skopiuje co mi potrzebne to potem moge 2 Windowsa z drugiej partycji tak poprostu usunac i nie bedzie problemow ?

A instalacje nakladkowa jest mozliwa i sa jakies problemy po instalacji ?

tak będziesz mógł usunąć tylko zostanie ci wybieranie systemu i będziesz musiał usunąć to programem easyBCD

nie wiem nic o instalacji nakładkowej

Oki ,dzieki za porady

Dodane 22.07.2011 (Pt) 16:10

Problemy sie nie skonczyly :frowning: Zainstalowalem sobie drugiego Windowsa 7 i chcac skopiowac sobie brakujace sterowniki z katalogu

C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository*.* wyskakuje mi blad “Dostep do pliku zabroniony”, wiecie jak to ominac ??