Instalacja Delta Search bez zgody uzytkownika

UWAGA! NIE BAWCIE ŻE W ŻADNE GŁUPIE PROGRAMY USUWAJĄCE WIRUSY ITP…

Większość z tych “wyszukiwaczy wirusów, błędów itp.” jest płatna więc i tak nic nie usuniecie.

TU JEST ODPOWIEDŹ NA PYTANIE JAK USUNĄĆ DELTA SEARCH :

należy wpisać w okno mozilli (jeśli to jest wasza przeglądarka) about:config i następnie przejdziecie do “ukrytych” ustawień mozilli do góry macie opcję wyszukaj wpiszcie tam delta search i teraz jedynie wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na dwa górne wyniki które dotyczą delta search i po kliknięciu wybrać opcję reset. Zapewniam iż nie uszkodzi to przeglądarki a będziecie uwolnieni od zbędnych ■■■■■ół co poniektórzy tu wypisują i uwolnicie się od delta search :slight_smile: mam nadzieję że pomogłem wielu osobom ponieważ miałem ten sam problem, a jest on na prawdę irytujący i wpadłem na pomysł żeby tak to właśnie rozwiązać. Miałem dość tych głupich programów za które trzeba płacić po 80$, żeby usunęły one tak banalną rzecz. Proszę!

Takie usunięcie Delty jest tylko usunięciem pozornym, gdyż czyścimy tylko FireFox’a - Internet Explorer nadal posiada jej elementy, na dysku zostają nadal komponenty paska. Konieczne jest całkowite usunięcie Delty, by uwolnić system od komponentów zwalniających. A to najlepiej zrobić z pomocą AdwCleaner’a i OTL’a oraz przy wsparciu osób w dziale Bezpieczeństwa.