Instalacja directx 9.c

mam pewien problem z instalacją, a raczej pytanie dotyczące instalacji bo albo coś jest z nim nie tak albo ja nie wiem jak go zainstalować:)

więc tak. ściągnąłem te oprogramowanie, ale gdy chce zainstalować nie wskazuje folderu docelowego, a ja nie wiem gdzie go zainstalować. nie wiem czy to błąd czy tak ma być, a jak ma tak być to proszę powiedzieć gdzie go zainstalować:)

DirectX sam wybierze miejsce instalacji. Nic nie musisz sam ustawiać.

ten plik jest skompresowany i musisz go najpierw wypakować właśnie do folderu. potem instalacja chyba automatycznie sie rozpoczyna

w tym problem nic nie pokazuje i nie wiem gdzie go zainstalować

z tej strony ściągnąłem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=36&id=147

Teraz ja nie rozumiem. Rozpoczyna się w ogóle ta instalacja czy nie ? Czy po prostu nie ma do wyboru miejsca gdzie się ma zainstalować ? Jak nie ma do wyboru miejsca to jest to całkowicie normalne. Tak jak napisał Jan Szatan Jest to plik który sam się rozpakuje, a po tym automatycznie powinna uruchomić się instalacja.

Więc najpierw otwierasz ten plik i wybierasz folder, do którego ma zostać wypakowany, następnie wchodząc w ten folder klikasz w DXSETUP.exe i jazda 8)

rozpakuj plik do C:\dx [utwórz se taki folder lub program go utworzy]

potem idziesz do tego folderu, odpalasz instalke, i akceptujesz licencje, i śmigasz ; D

mogliście tak odrazu xD że te pliki się wypakowują a potem staluje ze skrótu hehe xD

Jak klikniesz na to co ściągnąłeś to się pyta do jakiego folderu ma się wypakować. Wpisz C:\dx JAk już się wypakuje to otwórz ten folder i kliknij na DXSETUP i powinien się uruchomić instalator. Tam klikasz na Akceptuję umowę i Dalej. Jak się zainstaluje to może poprosić o ponowne uruchomienie komputera.

Mogę jeszcze dodać, że rzeczy z folderu C:\dx (czy gdzie go tam rozpakujesz) możesz po instalacji wywalić - to i tak folder tymczasowy, potem niepotrzebny.