Instalacja directx 9.c


(Dblegendos) #1

mam pewien problem z instalacją, a raczej pytanie dotyczące instalacji bo albo coś jest z nim nie tak albo ja nie wiem jak go zainstalować:slight_smile:

więc tak. ściągnąłem te oprogramowanie, ale gdy chce zainstalować nie wskazuje folderu docelowego, a ja nie wiem gdzie go zainstalować. nie wiem czy to błąd czy tak ma być, a jak ma tak być to proszę powiedzieć gdzie go zainstalować:slight_smile:


(Krzysieek88) #2

DirectX sam wybierze miejsce instalacji. Nic nie musisz sam ustawiać.


(Jan Szatan) #3

ten plik jest skompresowany i musisz go najpierw wypakować właśnie do folderu. potem instalacja chyba automatycznie sie rozpoczyna


(Dblegendos) #4

w tym problem nic nie pokazuje i nie wiem gdzie go zainstalować

z tej strony ściągnąłem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=36&id=147


(Krzysieek88) #5

Teraz ja nie rozumiem. Rozpoczyna się w ogóle ta instalacja czy nie ? Czy po prostu nie ma do wyboru miejsca gdzie się ma zainstalować ? Jak nie ma do wyboru miejsca to jest to całkowicie normalne. Tak jak napisał Jan Szatan Jest to plik który sam się rozpakuje, a po tym automatycznie powinna uruchomić się instalacja.


(pakeroso) #6

Więc najpierw otwierasz ten plik i wybierasz folder, do którego ma zostać wypakowany, następnie wchodząc w ten folder klikasz w DXSETUP.exe i jazda 8)


(Marjaan) #7

rozpakuj plik do C:\dx [utwórz se taki folder lub program go utworzy]

potem idziesz do tego folderu, odpalasz instalke, i akceptujesz licencje, i śmigasz ; D


(Dblegendos) #8

mogliście tak odrazu xD że te pliki się wypakowują a potem staluje ze skrótu hehe xD


(michalj82) #9

Jak klikniesz na to co ściągnąłeś to się pyta do jakiego folderu ma się wypakować. Wpisz C:\dx JAk już się wypakuje to otwórz ten folder i kliknij na DXSETUP i powinien się uruchomić instalator. Tam klikasz na Akceptuję umowę i Dalej. Jak się zainstaluje to może poprosić o ponowne uruchomienie komputera.


(Magik) #10

Mogę jeszcze dodać, że rzeczy z folderu C:\dx (czy gdzie go tam rozpakujesz) możesz po instalacji wywalić - to i tak folder tymczasowy, potem niepotrzebny.