Instalacja DirectX błąd DEXError

Witam, mam problem z zainstalowaniem DirectX każda wersje próbowałem i cały czas tak samo wyskakuje błąd DEXError: http://wklej.org/id/203380/ nie wiem czego może być tego wina proszę o pomoc znawców. z góry dziękuje.

Hej,

Według logów pierwsza próba napotykała problem z weryfikacją podpisu cyfrowego. Prawdopodobnie wersja, którą pobrałeś, miała jakiś błąd, lub masz wyłączoną usługę kryptograficzną w systemie.

:arrow: pobierz i zainstaluj najnowszą wersję DirectX’a z vortalu - DirectX 9.27.1734 Redistributable lub DirectX 9.27.1734 Web Installer. Pierwsza instaluje się z pliku, a druga pobiera odpowiednie pliki z internetu,

:arrow: sprawdź, czy usługa kryptograficzna jest włączona. Klikasz Start -> Uruchom -> services.msc i szukasz wspomnianej usługi. Jeśli jest wyłączona uruchamiasz ją oraz zmieniasz typ jej uruchamiania na automatyczny.

Kolejne próby instalacji, to instalacje dość starych wersji DirectX’a, więc tutaj normalne jest, że próba zakończy się błędem…

:arrow: Jakiego używasz systemu operacyjnego??

:arrow: Czy odinstalowywałeś wcześniej DirectX przy użyciu na przykład DirectX Happy Uninstaller??

Pozdrawiam,

Dimatheus