Instalacja dodatków do DreamScene


(Mateuszd) #1

Jak zainstalować filmiki do dreamscene, w ogóle mam problem, bo jak zainstalowałem to z windows update to PPM na pulpicie opcja play dreamscene preview jest niedostępna. Co zrobić pomóżcie. Mam PL i EN MUI.


(klopas) #2

trzeba włączyć aero glass...

i ustawić jakiś filmik avi albo mpg


(Mateuszd) #3

A skąd można pobrać jakieś filmiki fajne. Na stardock trzeba płacić.


(klopas) #4

zrobić samemu filmik xD


(Mateuszd) #5

A ja w ogóle nie moge włączyć tego. Klikam PPM na pulpicie i funkcja Play DreamScene jest nie dostępna. Ani w EN ani PL języku.

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 21:45

Ustawiłem film Windows Na tepete pulpitu i już moge mam play dreamscene preview

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 21:48

Dziwne jezyk w polu wybierania tapety te komentarze np. Kliknij na tapete aby ją ustawić lub gzdzie ma być ułożona tapeta są po angielsku


(Zak Tom) #6

Jezyk programow w unicode ustaw na polski,format filmow do DreamScene to najlepiej WMV(wiadomo dlaczego,zadnych Divx,Xvid nie da rady odpalic).Na stronie Billa sa zajawki filmow do kupienia,chodza pieknie na pulpicie.Pisze z pracy,tak okolo 21 wrzuce linka do filmikow(wlasciwie tylko animacji,proste sa) porobionych z tapet do Visty,wymagaja zaistalowania specjalnego programu do odpalenia ich na pupicie,ale efekt calkiem fajny.Sam osobiscie zrobilem konwersje z HD BBC Earth Planet,dobra godzina filmu wyszla z tego,niestety jak dla mnie zbyt rozprasza uwage,obciaza tez dodatkowo procesor. 8)


(Janek Max) #7

A masz włączone aero glass ??


(Mateuszd) #8

Mam