Instalacja drugiego systemu na innej partycji

Witam mam win xp swiezo postawiony bo 2 lata nie robilem formata. Ale chciałbym zobaczyc jak smiga win7. I aby nie kasować xp i potem na nowo go wgrywac i aktywowac chciałem zrobic obraz systemu. Ale potem wpadłem na lepszy pomysł zainstalować win 7 na drugiej partycji bo mam teraz 2 partycje. I tu moje pytanie jak zainstaluje win7 obok xp i win 7 mi sie nie spodoba to wystarczy ze z poziomu xp sformatuje ta 2 partcje z win7 i usune z boot.ini wpis z win7 i tyle?

Może zrób sobie tak-z tej drugiej partycji chyba D,wydziel sobie(pod windowsem,z zarządzania dyskami partycję na win 7).Wielkość ok.30-40 Gb na system i tam zainstaluj 7-kę.Potem wystarczy formatowanie.Odszukaj sterowniki do chipsetu płyty głównej,karty graficznej,dzwiękowej .7-ka instaluje sterowniki ale nie wszystkie.

Nie nie nie . Jezeli chcesz testowac windona 7 , Polecam emulatory . Np VirtualBox . Tworzy ci wirtualna partycje ( podajesz tam jaka maa byc wielkosc , oraz ile ramu chcesz przeznaczyc do tego systemu) . Odpalasz to , i wlaczasz normalnie plytke i instalujesz system tam . jak ci siee ine spodoba , deletujesz po prostu maszyne wirtualna . Pozdrawiam