Instalacja drukarki sieciowej w Win 3.11

W jaki sposób można dokonać instalacji drukarki HP lj 4000 w systemie Windows 3.11? Drukarkę mam już podłaczoną przez LPT do mojego komputera, chciałbym ją również zainstalować jako drukarkę sieciową na starym komputerze mojej mamy poprzez połączenie karty sieciowej komputera z kartą sieciową drukarki.

a w Menedżerze Wydruku ani w Panelu Sterowania nie ma czegoś takiego??

Próbowałem już instalacji drukarki przez “menadżer zadań”, tak to się chyba nazywało, mój problem polega na tym, że drukarka instaluje się jako drukarka LPT 1, a oczywiście chciałbym, żeby to był port rj 45, niestey nie wiem jak…

Menedżer wydruku to się nazywa.

Nie wiem czy w zwykłym 3.11 da się wgrać sieciową drukarkę, chyba musi być “for Workgroups”. Jeśli masz Win95 to spróbuj go wgrać bo 3.11 to naprawdę przeszłość.

Tylko czy na 486 uda mi się zainstalować Win 95, bo chyba wydaję mi się, że sprzęt jest o wiele za słaby, by udźwignąć ten system. Czy rzeczywiście nie ma żadnego sposobu, by zainstalować drukarkę sieciową na 3.11-tce (chciałbym dodać, że realizuję to za pomocą bezpośredniego podłączenia karta sieciowa drukarki - stary komputer, a nie karta sieciowa drukarki - hub - stary komputer)?

ja mam na 486 windowsa 95 ale mam zajęte wszystkie banki EDO-RAM

Złączono Posta : 19.03.2006 (Nie) 19:57

nie pamiętam ile dokładnie mam