Instalacja drukarki

Witam.Mam problem z instalacją drukarki.Odinstalowałem ją,bo taka była konieczność(zainfekowany komputer-Koń trojański-,format,instalacja od nowa systemu,usunięte wszystkie,było 2),a po powtórnej próbie instalowania jej(płytka instalacyjna oryginalna-Lexmark X 2350),nie chce się zainstalować.Wyświetla mi się,instaluj,klikam instaluj teraz,po chwili komunikat,znaleziono nowy sprzęt.Szuka,ale nie znajduje jej.Próbowałem kilka razy,ale wciąż to samo.Nie mam pojęcia co to może być.Potrzebuję jakiejś rady.Pozdrawiam.

Witam

Jak instalujesz oprogramowanie do drukarki to masz wyjęty kabel USB z komputera od drukarki ?? Jeśli nie to przed rozpoczęciem instalacji oprogramowania wyjmij kabel USB drukarki z komputera i zainstaluj oprogramowanie. W pewnym momencie podczas instalacji powinna się pokazać informacja, żeby podłączyć kabel do komputera.

I oczywiście załącz potem drukarkę żeby ją komputer znalazł.

Jeśli tak zrobiłeś i nadal nie działa to daj znać.

Pozdrawiam

Zainstaluj drukarkę ręcznie wg opisu znajdującego się w tym temacie.

Zrobiłem tak jak radziłeś,nici,nic nie wyszło.Dzieje się to samo co napisałem w pierwszym poście.

Zainstaluj drukarkę w "Dodaj sprzęt " , przez plik " INF " który jest na CD od drukarki .