Instalacja drukarki

(Kyrneh1) #1

Witam.Mam problem z instalacją drukarki.Odinstalowałem ją,bo taka była konieczność(zainfekowany komputer-Koń trojański-,format,instalacja od nowa systemu,usunięte wszystkie,było 2),a po powtórnej próbie instalowania jej(płytka instalacyjna oryginalna-Lexmark X 2350),nie chce się zainstalować.Wyświetla mi się,instaluj,klikam instaluj teraz,po chwili komunikat,znaleziono nowy sprzęt.Szuka,ale nie znajduje jej.Próbowałem kilka razy,ale wciąż to samo.Nie mam pojęcia co to może być.Potrzebuję jakiejś rady.Pozdrawiam.

(me@djohnsc) #2

Witam

Jak instalujesz oprogramowanie do drukarki to masz wyjęty kabel USB z komputera od drukarki ?? Jeśli nie to przed rozpoczęciem instalacji oprogramowania wyjmij kabel USB drukarki z komputera i zainstaluj oprogramowanie. W pewnym momencie podczas instalacji powinna się pokazać informacja, żeby podłączyć kabel do komputera.

I oczywiście załącz potem drukarkę żeby ją komputer znalazł.

Jeśli tak zrobiłeś i nadal nie działa to daj znać.

Pozdrawiam

(Kolmar) #3

Zainstaluj drukarkę ręcznie wg opisu znajdującego się w tym temacie.

(Kyrneh1) #4

Zrobiłem tak jak radziłeś,nici,nic nie wyszło.Dzieje się to samo co napisałem w pierwszym poście.

(mysz 1) #5

Zainstaluj drukarkę w "Dodaj sprzęt " , przez plik " INF " który jest na CD od drukarki .