Instalacja GG w Windows Vista

(Wojtasek128) #1

Siemka czy moze ktos mi pomuc ma Viste i sciagnelem gg 7.1 ale gdy klikam zeby ja zainstalowac wyskakuje mi :The installer you trying to use is corrupted or incomplete.

This could be the result of a damaged disk,a failed download or a virus.

You may want to contact the authorof this installer to obtain a new copy.

It may possible to skip this check using the/NCRC command line switch.

(NOT RECOMEND)

O co tu biega????Niec ktos pomoze :frowning: :frowning:

(squeet) #2

Wydzielono z innego w膮tku.

Czarnooki21 - nie odkopujemy starych temat贸w. Je艣li jest problem, a nie ma na forum wskaz贸wek, jak go rozwi膮za膰, to w贸wczas zak艂adamy odr臋bny temat.

Pozdrawiam.

(Enter6000) #3

"Instalator jest uszkodzony" - lepiej b臋dzie jak pobierzesz najnowsz膮 wersj臋 GG i powinno p贸j艣膰 bez problem贸w.

http://gadu-gadu.pl

(Wojtasek128) #4

najnowsza czyli 7.7 juz prubowalem i tez nie moge jej zainstalowac :slight_smile: :slight_smile:

(Enter6000) #5

A mo偶e antywirus blokuje dost臋p do instalatora? Czy wyst臋powa艂 taki sam problem przy instalacji innych program贸w?

(klisza) #6

Mo偶e wy艂膮czy艂e艣 User Access Control? Nie zawsze poprawnie wtedy s膮 podnoszone uprawnienia, mo偶e przez to nie chce si臋 zainstalowa膰.

Chocia偶 taki komunikat mia艂em, jak faktycznie co艣 tam podczas 艣ci膮gania z sieci膮 nie tak by艂o na przyk艂ad, pomaga艂o ponowne 艣ci膮gni臋cie.

(Miska22gi) #7

ja tez mia艂am problemy 偶eby 艣ci膮gn膮膰 gg na mojego kompa- na szcz臋scie po kilku dniach uda艂o sie :smiley:

(The Mail Of Mi2) #8

A ja po prostu korzystam z AQQ 2.0 Beta. Polecam. Jest Jabber i du偶o fajnych i przydatnych opcji. Jak masz konto w GG to 艣ci膮gaj AQQ i b臋dziesz zadowolony :D:D

(Wojtasek128) #9

nio tylko ze aqq tez to samo sie wyswietla jak chcem zainstalowac::(A co to jest ten User Access Control???????Moze i to jest wina tego ??????

(Kolmar) #10

Wypr贸buj GG portable, dzia艂a bez problem贸w.

(Kubakuderski) #11

ten komunikat to niejest czaem uac?? wy艂膮cz je tak i zobacz czy si臋 pjawi ten komuniakt start-->panel sterowania-->konta u偶ytkownik贸w..-->kontrola uzytkownik贸w-->w艂膮cz lub wy艂膮cz.. i ptaszkujesz 偶eby wy艂膮czy膰

(The Mail Of Mi2) #12

A ja mam Vist臋 i AQQ 2.0 zainstalowa艂o si臋 bez problemu. Mo偶esz spr贸bowa膰 uruchomi膰 instalator w trybie zgodno艣ci z Windows XP. Zaznacz pliczek, dajesz Alt+Enter (W艂a艣ciwo艣ci) i ustawiasz na zak艂adce Zgodno艣膰. Mo偶e pomo偶e, ja nie musia艂em. A co do kontroli konta u偶ytkownika to nie s膮dz臋, 偶eby by艂a winna. Ale mo偶e jednak, ja od razu wy艂膮czy艂em :slight_smile:

(Bdrk) #13

a Mi gg 7.7 normalnie 艣miga na viscie zainstalowa艂o si臋 bez problemu :wink: