Instalacja GG w Windows Vista

Siemka czy moze ktos mi pomuc ma Viste i sciagnelem gg 7.1 ale gdy klikam zeby ja zainstalowac wyskakuje mi :The installer you trying to use is corrupted or incomplete.

This could be the result of a damaged disk,a failed download or a virus.

You may want to contact the authorof this installer to obtain a new copy.

It may possible to skip this check using the/NCRC command line switch.

(NOT RECOMEND)

O co tu biega???Niec ktos pomoze :frowning: :frowning:

Wydzielono z innego wątku.

Czarnooki21 - nie odkopujemy starych tematów. Jeśli jest problem, a nie ma na forum wskazówek, jak go rozwiązać, to wówczas zakładamy odrębny temat.

Pozdrawiam.

“Instalator jest uszkodzony” - lepiej będzie jak pobierzesz najnowszą wersję GG i powinno pójść bez problemów.

http://gadu-gadu.pl

najnowsza czyli 7.7 juz prubowalem i tez nie moge jej zainstalowac :slight_smile: :slight_smile:

A może antywirus blokuje dostęp do instalatora? Czy występował taki sam problem przy instalacji innych programów?

Może wyłączyłeś User Access Control? Nie zawsze poprawnie wtedy są podnoszone uprawnienia, może przez to nie chce się zainstalować.

Chociaż taki komunikat miałem, jak faktycznie coś tam podczas ściągania z siecią nie tak było na przykład, pomagało ponowne ściągnięcie.

ja tez miałam problemy żeby ściągnąć gg na mojego kompa- na szczęscie po kilku dniach udało sie :smiley:

A ja po prostu korzystam z AQQ 2.0 Beta. Polecam. Jest Jabber i dużo fajnych i przydatnych opcji. Jak masz konto w GG to ściągaj AQQ i będziesz zadowolony :D:D

nio tylko ze aqq tez to samo sie wyswietla jak chcem zainstalowac::(A co to jest ten User Access Control???Moze i to jest wina tego ???

Wypróbuj GG portable, działa bez problemów.

ten komunikat to niejest czaem uac?? wyłącz je tak i zobacz czy się pjawi ten komuniakt start–>panel sterowania–>konta użytkowników…–>kontrola uzytkowników–>włącz lub wyłącz… i ptaszkujesz żeby wyłączyć

A ja mam Vistę i AQQ 2.0 zainstalowało się bez problemu. Możesz spróbować uruchomić instalator w trybie zgodności z Windows XP. Zaznacz pliczek, dajesz Alt+Enter (Właściwości) i ustawiasz na zakładce Zgodność. Może pomoże, ja nie musiałem. A co do kontroli konta użytkownika to nie sądzę, żeby była winna. Ale może jednak, ja od razu wyłączyłem :slight_smile:

a Mi gg 7.7 normalnie śmiga na viscie zainstalowało się bez problemu :wink: