Instalacja graficznej ATI Radeon

Witam,

Mam Notebooka Fujitsu Siemnes amilo pi2530 ( Grafika: ATI Mobility Radeon HD2300 128MB (do 896MB)) zrobilem formata niestety nie moge zainstalowac sterwonikow do kraty graficznej … Szukajac na http://www.google.pl znalazlem informacje ze trzeba najpierw instalowac net fremewor 2.0 a dopiero pozniej sterowniki … Co mam zrobic jak ja juz probowalem zainstalowac te stery a dopiero pozniej instalowalem nat fremework?? A moze sterowniki ktore posiadam sa nie zgodne ze sprzetem ?? Moze ktos ma sery do tej karty ?? licze na pomoc…

a próbowałeś zainstalować NET Framework’a i następnie sterowniki?

Jeśli ściągnąłeś sterowniki w wersji z Catalyst Control Center to na 100% musisz przed instalacją sterów zainstalować NET Frameworks 2.0

Jeśli nie chcesz instalować NetFrameworks to podczas instalacji sterów wybierz zaawansowane i odznacz wszystko poza Display Drivers.

No wlasnie chodzi o to ze juz zainsatlowalem Fremework 1.1, 2.0 2.0 service pack 3.0 service pack i 3.5 ale gdzies widzialem ze trzeba w rejestrze wywalai slady po sterach … tylko nie weim jak co i gdzie … :confused:

ale nawaliłeś tych frameworków…

rozumiem, że mając w systemie te wszystkie Frameworki sterowniki nie chcą się zainstalować?

No wlasnie najpierw pokazywalo sie ze sterownik nie zgodny ze sprzetem lub systemem a teraz ze nie zgodny z platforma … nie wiem moze faktycznie te stery sa nie takie …

jaki masz system?

Niezawodny Windows XP ;]

spróbuj może tych sterowników

PS. a jaki system miałeś przed formatem?

Niestety nie smiga … pokazuje sie blad (sterowniki niezgodne ze sprzetem lub systemem) Przed mialem “PseudoWindowsa” czyli VISTE na ktorej jak wszyscy wiemy nic nie mozan robic … :]

no to ja już nie wiem, na stronie producenta pisze, że “supported o/s” jest właśnie Vista a pozostałe windowsy są “unsupported”

ehh… no wiem ze na stronie producente serow nie ma … ale na forum sa ludzie ktorzy robia nie takie rzeczy :stuck_out_tongue_winking_eye:

post-70697-13856533616817_thumb.jpeg