Instalacja graficznej ATI Radeon


(poolak2006) #1

Witam,

Mam Notebooka Fujitsu Siemnes amilo pi2530 ( Grafika: ATI Mobility Radeon HD2300 128MB (do 896MB)) zrobilem formata niestety nie moge zainstalowac sterwonikow do kraty graficznej ... Szukajac na http://www.google.pl znalazlem informacje ze trzeba najpierw instalowac net fremewor 2.0 a dopiero pozniej sterowniki .... Co mam zrobic jak ja juz probowalem zainstalowac te stery a dopiero pozniej instalowalem nat fremework?? A moze sterowniki ktore posiadam sa nie zgodne ze sprzetem ?? Moze ktos ma sery do tej karty ?? licze na pomoc..


(efazeti) #2

a próbowałeś zainstalować NET Framework'a i następnie sterowniki?


(M Zganiacz) #3

Jeśli ściągnąłeś sterowniki w wersji z Catalyst Control Center to na 100% musisz przed instalacją sterów zainstalować NET Frameworks 2.0

Jeśli nie chcesz instalować NetFrameworks to podczas instalacji sterów wybierz zaawansowane i odznacz wszystko poza Display Drivers.


(poolak2006) #4

No wlasnie chodzi o to ze juz zainsatlowalem Fremework 1.1, 2.0 2.0 service pack 3.0 service pack i 3.5 ale gdzies widzialem ze trzeba w rejestrze wywalai slady po sterach .... tylko nie weim jak co i gdzie ... :confused:


(efazeti) #5

ale nawaliłeś tych frameworków...

rozumiem, że mając w systemie te wszystkie Frameworki sterowniki nie chcą się zainstalować?


(poolak2006) #6

No wlasnie najpierw pokazywalo sie ze sterownik nie zgodny ze sprzetem lub systemem a teraz ze nie zgodny z platforma .... nie wiem moze faktycznie te stery sa nie takie ...


(efazeti) #7

jaki masz system?


(poolak2006) #8

Niezawodny Windows XP ;]


(efazeti) #9

spróbuj może tych sterowników

PS. a jaki system miałeś przed formatem?


(poolak2006) #10

Niestety nie smiga ... pokazuje sie blad (sterowniki niezgodne ze sprzetem lub systemem) Przed mialem "PseudoWindowsa" czyli VISTE na ktorej jak wszyscy wiemy nic nie mozan robic .... :]


(efazeti) #11

no to ja już nie wiem, na stronie producenta pisze, że "supported o/s" jest właśnie Vista a pozostałe windowsy są "unsupported"


(poolak2006) #12

ehh... no wiem ze na stronie producente serow nie ma ... ale na forum sa ludzie ktorzy robia nie takie rzeczy :stuck_out_tongue_winking_eye:

post-70697-13856533616817_thumb.jpeg