Instalacja gry - błąd danych CRC

(Giiixxxx6) #1

Dzień Dobry,

Moja płytka przy instalacaji lub przy próbie kopiowania plików gry pokazuję błąd danych CRC czyli już płyta nadaje się tylko do wyrzucenia, nie da się tego naprawić. Czy w takiej sytuacji mogę pobrać grę i aktywować moim cdkeyem z płyty?

(bachus) #2

Próbowałeś w innym czytniku?

(Giiixxxx6) #3

Nie ma poco, jest sprawny. Po prostu płyta leżała przez długi czas zakurzona, więc i błąd się pojawia.

(takiktoś) #4

Żeś podał szczegóły… jaka gra, kiedy kupiona itd?

(Giiixxxx6) #5

A po co Ci to wiedzieć? 

Płyta to CD-Action, rok coś koło 2010

(Samurai) #6

Zapewne po to żeby spróbować coś doradzić, np. jeśli gra byłaby nowa możesz próbować kontaktować się z supportem i poprosić o wymianę samej płyty, jeśli jest taka opcja.

Co do samej płyty spróbuj ja przeczyścić alkoholem ewentualnie jak jest porysowana może skorzystać z metody z bananem.

(Giiixxxx6) #7

Tyle to wiem, napisałbym to. Jest to jednak płyta z czasopisma więc nie ma co próbować, wysyłka listu przekroczyłaby wartość płyty/gier :stuck_out_tongue:

(lordjahu) #8

A co to za gra ? Nie prościej podać tytuł - może jakiś gracz się znajdzie na forum i Ci zrobi kopię zapasową płyty.

(Giiixxxx6) #9

A proszę: Shaun White Snowboarding :slight_smile:

(lordjahu) #10

On nie jest podpięty pod konto Uplay ?

(Giiixxxx6) #11

Gdy wychodził w 2010 roku to Uplay nie istniał, a teraz to nie wiem. Po prostu znalazłem płytę i próbuje zainstalować