Instalacja gry - błąd danych CRC

Dzień Dobry,

Moja płytka przy instalacaji lub przy próbie kopiowania plików gry pokazuję błąd danych CRC czyli już płyta nadaje się tylko do wyrzucenia, nie da się tego naprawić. Czy w takiej sytuacji mogę pobrać grę i aktywować moim cdkeyem z płyty?

Próbowałeś w innym czytniku?

Nie ma poco, jest sprawny. Po prostu płyta leżała przez długi czas zakurzona, więc i błąd się pojawia.

 

Żeś podał szczegóły… jaka gra, kiedy kupiona itd?

A po co Ci to wiedzieć? 

Płyta to CD-Action, rok coś koło 2010

Zapewne po to żeby spróbować coś doradzić, np. jeśli gra byłaby nowa możesz próbować kontaktować się z supportem i poprosić o wymianę samej płyty, jeśli jest taka opcja.

Co do samej płyty spróbuj ja przeczyścić alkoholem ewentualnie jak jest porysowana może skorzystać z metody z bananem.

Tyle to wiem, napisałbym to. Jest to jednak płyta z czasopisma więc nie ma co próbować, wysyłka listu przekroczyłaby wartość płyty/gier :stuck_out_tongue:

A co to za gra ? Nie prościej podać tytuł - może jakiś gracz się znajdzie na forum i Ci zrobi kopię zapasową płyty.

A proszę: Shaun White Snowboarding :slight_smile:

On nie jest podpięty pod konto Uplay ?

Gdy wychodził w 2010 roku to Uplay nie istniał, a teraz to nie wiem. Po prostu znalazłem płytę i próbuje zainstalować