Instalacja HDDrecovery z dysku

Witam, mam pytanko czy jesli sformatuje dyski za pomocą hddrecovery, który znajduje sie na dysku twardym, to czy stracę wszystkie moje ważne dane? posiadam rowniez plytke z systemem od Toshiby 32 bitową na dysku twardym znajduje si zaś wersja 64 bitowa.

Jeżeli sformatujesz wszystkie partycje to tak - stracisz wszystkie dane, które są na nich zapisane. Program recovery powinien pozwolić na przywrócenie tylko partycji systemowej - wówczas stracisz dane, które były na niej zapisane.

Dzieki za odpowiedz :wink: Mam dwa dyski C i D na dysku D znajduja sie wszystkie potrzebne dane a na dysku C system wiec sformatuje tylko dysk C i mam nadzieje ze nic z tego drugiego dysku nie strace :slight_smile:

Jeżeli sprawa dotyczy laptopa albo jednego dysku z dwoma partycjami to radzę uważać.Użycie recovery przywraca dysk do stanu w chwili sprzedaży,czyli do stanu jednej partycji C.Czyli na dysku zostanie utworzona tylko jedna partycja.Co stanie się z tym co jest na D nie wiadomo,prawdopodobnie przepadnie.Jeżeli są dwa osobne dyski to sprawa jest bezpieczna,choć lepiej ten drugi na czas przywracania systemu wypiąć.

No i lipa, zrobilem formata tego dysku C ale wszystkie dane na dysku D przepadły…Co moge teraz zrobic by odzyskac nie ktore dane?

Dodane 16.12.2010 (Cz) 14:55

Wlasnie próbuje odzyskac pliki za pomoca programu Recover My Files… jak sadzicie moze mi pomoc?