Instalacja i działanie MKS_vir 2006

Witam!

Kupiłem sobie najnowszy numer PCWK bo jest w nim MKS_vir 2006. No i zabrałem się za jego instalację. Czyli wkładam płytkę i uruchamiam procedurę instalacji. Wszystko idzie cacy (pyta o klucz, dalej, dalej…) i potem zainstalowało (płytka dalej siedzi w napędzie). I potem otworzył się i coś robił (jakieś może 5 min) i jak skończył to napisał coś w stylu “Aktualizowanie rejestru zostało zakończone”. Potem napisało, że jak kliknę dalej to uruchomi się ponownie system (win xp). I jak się system zamykał to wyjołem płytkę. Uruchomił się ponownie i w tray-u widzę ikonkę:

traymks1jr.png

nie wiem czemu jest przekreślona :?

Wziołem ppm na ikonę i wybrałem “Uruchom aplikację mks_vir”. Zaaktualizowałem bazę wirusów. Myślałem, że to dlatego, że stara baza wirusów ale ikonka nadal jest.

Co mam zrobić ?

Taka ikonka jest wtedy, kiedy jest wyłączony monitor antywirusowy :slight_smile:

Niektórzy po instalacji mieli problem z monitorem antywirusowym, dlatego wtedy trzeba ściągnąć i odpalić TO i restart kompa :slight_smile:

Powinno zadziałać :slight_smile:

Bieniol Wielkie dzięki :slight_smile:

Udało Mi się włączyć, wszytsko jest już ok :wink:

A ten plik do rejestru znalazłem na forum MKS-a. Też Ty do niego tam link podałeś :slight_smile: Pobrałem/zainstalowałem do c/progam files/spytalo czy chce dodac i zgodzilem sie ale nadal było to samo i nie można było włączyć. Ale po restarcie wszystko ok (udało się włączyć).

PS. Mogę ten plik zainstalowany rejestru usunąć z c/program files :?

Złączono Posta : 05.05.2006 (Pią) 16:55

a i czy mogę mieć tego MKS-a oraz Avasta jednocześnie ?

Ten plik, który ściągnąłeś to możesz spokojnie usunąć :slight_smile:

To będą wtedy dwa antywiry, a sam wiesz jakie skutki ma takie coś 8)

No nie da się ukryć :slight_smile:

Wiem, wiem, że nie radzi się mieć dwóch antywirow jednocześnie więc chyba odinstaluje avasta :?

Dzięki jeszcze raz… :slight_smile:

Możesz, jeśli np. w avaście będzie wyłączona analiza plików online, czyli jak w avaście skaner będziesz miał tylko na rządanie , a ochrona w czasie rzeczywistym bedzie wyłączona, to wtedy możesz miec dwa antyviry

fajnie by było jak byś mi podał link gdzie mogę sciągnąć 2006 i najlepiej z serialem lub crackiem jak jest wymagany…

bo jak mam znowu szukac 2006mksa to aż mnie skręca już dosyć się naszukałem 2005…a lepszy jest nie przymula sieci lub kompa…

dalajlama Na tym forum żadnego cracka ani seriala nie dostaniesz :twisted: To forum o legalnym oprogramowaniu.

Kup sobie PC WORLD KOMPUTER. Ten numer z okazji 20 lecia. Tam jest wersja 180 dniowa, a do niej serial. :wink:

Bieniol Ja jednak wolałbym mieć dwa antywiry. Zawsze to troszeczkę bezpieczniej :slight_smile: Będę miał: MKS_vir 2006, Microsoft AntiSpyware, Avasta :mrgreen:

dalajlama masz tu wersję testową , ale nie pytaj o żadne cracki bo szybko wylecisz z tego forum :twisted:

http://www.mks.com.pl/pobierz.php?id=63

Panowie, temat robi się chatem i pojawiają się na nim dziwne prośby.

Proszący otrzymują (chociaż chyba nie to co chcieli) a temat zostaje oczyszczony z wszelkich postów nie związanych z nim BEZPOŚREDNIO oraz przeniesiony do właściwego działu.

Nie instaluj ms antyspyware tylko windows defender, to nowsza wersja ms antyspyware :slight_smile:

dalajlama

Więc nie wiem do kogo masz pretensje :-s.

Regulamin zaakceptowałeś rejestrując się na tym forum :-s.

Kurcze…Popzednio długo skanował to zatrzymałem a, że system “łaził” bardzo wono to dałem resteta i teraz w tra-u nie ma tej ikonki MKS-a tylko jest avasta i innych programów :frowning:

Złączono Posta : 05.05.2006 (Pią) 21:26

Już ok.

Wyłączyłem kompa “normalnym” sposobem. I włączyłęm i wszystko ok :slight_smile:

Treaz czekam na odpowiedź, w której ktoś by napisał jak zrobić to (korczek po kroczku)

Co to jest analiza plików online :?

Chyba chodzi Ci o skaner rezydentny. :stuck_out_tongue:

Masz cyrki bo masz dwa aktywne antywiry. Odinstaluj Avasta całkowicie, MKS jest o niebo od niego lepszy i Avast tylko niepotrzebnie obciąża zasoby sytemowe :!:

Ja jednak zostawię dwa. 8)

Napisze ktoś jak to zrobić co pisał ie 7 ??

Niepotrzebnie, bo wynikną z tego same problemy. Poczytaj, było na forum. Skutkiem może być nawet błąd podczas uruchamiania systemu, który uniemożliwia jego właczenie. Jeden starczy - dwa to przesada.

Ja chyba zostawię jednak dwa :?

I bardzo bym prosił aby ktoś napisał jak amto zrobić.

Konfiguracja mojego komputera nie należy do najlepszych (nie jestem graczem) i jak coś robię to mi muli jak ten monitor jest włączony w MKS-ie. Moge zaznaczyć opcję aby tylko skanowało pliki pobieranez internetu a tych co mam na dysku i używam to nie ?

Antywirus musi skanować wszystkie pliki na twoim dysku ponieważ każdy plik na twoim dysku może zostać zainfekowany przez jakiś syf.

Wyłączając monitor MKS’a sam prosisz się o kłopoty.

To zainstaluj jeszcze trzeciego :lol:

Polecam AVK :stuck_out_tongue:

ja jednak nie mogę włączyć w mks2005 tej ikonki monitora aktywnego cały czas mam niedostępną,stało mi się wtedy jak dodałem plik do rejestru ten co podany na początku tematu…przedtem mogłem włączyć monitor ale tylko na czas włączonego kompa ale po restarcie już okienko z monitem było nie aktywne…

a jak mam odinstalować czy coś w tym stylu to nie wchodzi w gre bo aktualizacja by mi się robiła pół dnia albo dłużej przy moin necie…

prosze pomocy…