Instalacja i konfiguracja karty graficznej


(Bartoszcieslik1) #1

Witam!

Potrzebuje aby ktoś opisał mi instalacje i konfiguracje jakiejkolwiek karty graficznej ,chyba ,że jest już jakiś poradnik o tym.

Pozdrawiam!


(Grzesszafran) #2

tak najprosciej:

usun stare sterowniki od karty graficznej..

restart komputera

zainstaluj nowe sterowniki

restart komputera

wlasciwosci pulpitu/ ustawienia


(system) #3

Instalacja karty graficznej ogranicza się do otwarcia obudowy, wsadzenia karty graficznej w slot PCI-E/AGP, zamknięcie obudowy.


(Bartoszcieslik1) #4

Chodzi mi o to ,zeby ktos napisal mi jak przebiega proces instalacji i konfiguracji karty graficznej ,gdyż jestem ciemny w tych sprawach.


(Depedro70) #5

Instalacja karty ,otwierasz obudowę,wkładasz kartę w odpowiedni slot(inne nie pasują) podłączasz zasilanie przez przejściówkę w pudełku od karty graficznej,zamykasz obudowę.Uruchamiasz komputer wkładasz płytkę ze sterownikami klikasz dalej,ponowne uruchomienie komputera.

http://pl.slizone.com/object/slizone_ho ... ll_pl.html masz przykład.


(suchmen) #6

Co do instalacji to Ci ktoś wyżej mniejwięcej podał a co do konfiguracji to już powinna działać jak ja dobrze zamontujesz ale oczywiście należy zainstalować najnowszego directxa oraz sterownik do karty graficznej ze strony producenta by cieszyć się pełną mocą karty :wink:


(Agatonster) #7

bartenho17 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.