Instalacja IE9 na Win 7 64bit

Witam, chciałem przetestować moją stronę na czymś normalnym jeżeli chodzi o IE9 niżeli IETESTER strasznie mnie wkurza ten mulący interfrejs który pomniejsza stronę więc nie daje rzetelnych informacji więc postanowiłem pobrać wersję portable IE9. Mam system 7 64bit, znalazłem coś takiego :http://www.sciagnij.pl/programy/p/Windows-Przegladarki_WWW-Przegladarki_internetowe-Internet_Explorer_9/14258/1

pobrałem i co dziwne się instaluje Oo a tu nagle error :

http://imageshack.us/photo/my-images/155/60154295.jpg/

IE9 wersja portable nie chce się zainstalować…

Ponadto instalacja normalnej wersji IE9 na windowsa nie powiodła się ,znaczy zainstalowała się ale nie ma jej nigdzie.W systemie nadal istnieje stary skrót do IE od MS . Zdaje się że to była 8 bo tego windowsa mam już od roku. I kiedyś mi antywirus wywalił exeka tej IE jako że zawirusowana była i nigdy nie mogłem się pozbyć do końca pozostałości jak folder , skróty , wpisy w rejestrze nie pomagało nic ani CC , ani Revo Uinstaller - nie znajduje w ogóle jako zainstalowanej wersji …

A zależy mi aby przetestować stronę bo chcę ją dostosować pod IE9 w pierwszej kolejności jak by co chciałbym także dla IE8 ale jak mam to zrobić, skąd znajdę IE8 dla 64bit ? A jak nawet to jak zainstaluję ? … męczy mnie ta przeglądarka …

proszę o pomoc w uruchomieniu ie9 na moim systemie może to być portable zależy mi na dużej rozdzielczości i sprawdzeniu wszystkich walorów nie umożliwia mi tego IE tester…

IE9 nie jest dostępny w wersji portable a jeśli takową wersję znajdziesz to są to raczej amatorskie przeróbki. Nie dziw się więc że nie działają.

Co do twoich dalszych problemów, widzę że sam nieźle namieszałeś w systemie z pomocą programu antywirusowego. Na początek spróbowałbym “odinstalować” IE z systemu poprzez aplet “Turn Windows Features on or off” a następnie zainstalować IE wprost z Windows Update.

Gdzie mam szukać tego apletu ?

Antywirus sam to znalazł i usunął ja miałem tylko o tym informację

nie dawno robiła mi się aktualizacja i nie naprawiło się IE …

Wpisz w menu start frazę “Włącz wyłącz składniki systemu Windows”.

blue weź najlepiej zainstaluj sobie normalną przeglądarkę : Firefoxa, Opere, Chrome cokolwiek ale to nie szczęsne IE…

Wiele osób jeszcze z niego korzysta chodź fakt wersja 9 działa o WIELE WIELE WILE WIELE lepiej niżeli 7/8 … A jeszcze jakiś margines społeczeństwa w Polsce to poniżej 1% siedzi na IE 6 ;/ … Miałem już o tym temat ;] …

Dodane 12.07.2011 (Wt) 17:38

Przez aktualizacje nie da się instalować wywala

Pomoc windowsa MS nie znajduje niczego na temat tych błędów tak samo google milczy … a mnie trafia z tym ;/

Pomoże ktoś ? Czy moze wspólnie stwierdzimy : NIE DA SIĘ TEGO ZAINSTALOWAĆ !

Dodane 13.07.2011 (Śr) 7:29

No tak nikt nie pomoże :frowning: A ja mam logi z instalacji … i ubdate z danymi technicznymi a w niej sporo błędów…

No cóż jak ktoś jeszcze tutaj trafi z tym problem to wiedz - NIE DA SIĘ TEGO ZROBIĆ- ;]

Próbowałeś z jakimiś garaż-made wersjami portable, to się nie dziwie, że się coś namieszało, jeszcze ten antywirus… :wink:

Próbowałeś zainstalować od nowa wersję 8 z instalki z internetu (pewnie wersja dla Visty, bo w 7 wbudowane), a dopiero potem 9? Kiedyś na XP także sobie namieszałem, niby była wersja WMP11, a zgłaszał się czasem jako WMP10, wywaliłem cały badziew z Dodaj/Usuń związany z tym, przeleciałem komputer programem Odkurzacz, ściągnąłem instalkę wersji 9, zainstalowałem, udało się - potem upgrade do 10, a na końcu do 11 - wszystko działało :smiley: