Instalacja japońskiego pisma - Windows XP?

Witam.

Może mi ktos wytlumaczyc jak zainstlowac japońskie literki/znaki, żeby mi sie pokazywały na japonskich stronach internetowcyh

Jak narazie tylko kwadraciki, co jest oczywiste posiadam gdy wchodze na japonskie stronki :wink:

Czekam na jakies dokladne info, mam nadzieje, ze nie jsst to skąplikowana robota :wink:

Panel Sterowania -> Opcje regionalne i językowe -> Języki -> Zainstaluj pliki dla języków wschodnioazjatyckich.

Ale płyka z Windowsem jest potrzebna, więc jak masz nielegalnego to nie próbuj, ale ja wierzę, że masz orginałka (jak ja). :mrgreen:

Mam wersję przegraną Windowsa XP i bezproblemowo zainstalowałem, więc marcio15 nie pisz niesprawdzonych bzdur, że pirat nie zadziała.

Pzdr.

mASTEr

I pomyśleć, że admin jeszcze nie zareagował :slight_smile: masz farta. A płytka przegrana jakiegoś kolegi Windowsa XP, czy kopia zapasowa twojego oryginalnego Wina??

Pewnie, że jego kopia zapasowa, pytanie… :stuck_out_tongue:

Heh, ja próbowałem ładnie pięknie zainstalować tym sposobem i kurcze, heh wyskakuje jakiś bład, że nie można znalesć pliku na CD, jakiegoś tam.

Jak to ominać, bo jednak te napisy są mi na gwałt potrzebne…

Czytaj ze zrozumieniem napisałem, że mam wersję przegraną Windowsa XP, to chyba nie wyklucza możliwości posiadania licencji? Pozatym

jest to moja prywatna sprawa czy posiadam oryginalną kopie windowsa czy też nie.

Co do tematu, jak instalowałem obsługę języków wschodnioazjatyckich to po włożeniu do napędu płyty wyskoczyło mi okno z instalacją jakiś dodatków, potem res kompa i było wszystko ok.

Pzdr.

mASTEr