Instalacja kamerki Live! Cam Vista IM na XP


(Pingwinowa) #1

Cześć. Na informatyce, pani kazała zainstalować nam kamerkę Live! Cam Vista IM. Nie dała nam płyty dołączonej, tylko mieliśmy odkryć jakiś cudowny sposób. Po zainstalowaniu sterowników i podłączeniu kamerki ciągle pokazuję się napis, że mam ją podłączyć. Nauczycielka kazała nam poczytać w domu lub poradzić się na forum. Jutro niestety muszę podłączyć tą kamerkę... Macie jakieś pomysły co pobrać, aby działała na Win XP Professional?? Pozdrawiam.


(pysiu) #2

No jaki problem http://pobierz.pl/sterowniki/windows/ka ... -im-vf0420 sterowniki pobieram na pendriva lub płyte CD i zabieram do szkoły :slight_smile:


(Pingwinowa) #3

Pisałam, że zainstalowałam te sterowniki, ale pokazuje się napis, że mam podłączyć kamerke a jest już podłączona. A po za tym strona przenosi na Creative, gdzie można pobrać tylko sterowniki do 7 i Visty.


(Kwantowo) #4

http://www.userdrivers.com/Camcorder/Creative-Live-Cam-Vista-IM-VF0420-Driver-1-00-03-for-Windows-XP-Vista/

-- Dodane 08.05.2011 (N) 13:41 --

BTW ciekawą masz informatyczkę :wink:


(Pingwinowa) #5

Wielkie dzięki! To jest zadanie na 6, bo mam średnią 5 ileś i mi brakuje. xd A ona nie miała pomysłu co zrobić i kilku osobom to zadanie dała. :slight_smile:


(Filip Hh) #6

Jak te (podane wyżek) już instalowałeś i nie działa to znaczy, że są złe!!

Na stronce creative wybierz dokładnie model kamerki (bo Vist IM jest kilka rodzajów a rozpoznasz je po oznaczeniu podanym na etykiecie z tyłu kamerki np VF0420, VF0260 lub jeszcze inne)


(XMan) #7

Mam dokładnie tą samą kamerkę i system Windows XP.

Przeczytaj dokładnie ten temat, w nim podałem prawidłową instalację oraz sterowniki /są również na nowsze systemy/ :

sterowniki-kamerki-creative-webcam-instant-t404951.html?hilit=Live!%20Cam%20Vista%20IM