Instalacja kamerki w Windows Wista

Mam problem z zainstalowaniem kamerki MIKOMI M6217. Jeśli ktoś wie jak to zrobić proszę o radę.

Andrzej

Ale jaki masz problem ?

Jakie sterowniki chcesz instalowac, jakie błędy ew. ci wyskakuja, podaj nam wszystkie możliwe dane techniczne kamery/sterownika i wyskakujących błędów

Mam zainstalowany Windows Wista i mam kamerkę, którą chcę zainstalować z płytki CD do której jest dołączona do kamerki. W trakcie instalowania pokazuje mi się komunikat, że program musi pobrać sterownik w Mikrosoft. Kiedy akceptuję zaczyna ściągać je ale po pewnym czasie pokazuje się komunikat, że wystąpił błąd w ściąganiu. Natomiast kamerka jest firmy MIKOMI M6217 typ SN9C103.

jaki dokładnie numer błędu ??

Instalowałeś stery z trybem zgodności z windows xp ?

Komunikat, który się pokazuje brzmi dokładnie tak cytuję: "System Windows napotkał problem podczas instalowania oprogramowania sterownika dla urządzenia.

System Windows odnalazł oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia ale napotkał błąd podczas próby zainstalowania go.

USB PC Camera (SN9C103)

W magazynie brak miejsca dla wykonania tej operacji."

Tak brzmi komunikat i dlatego niewiem jak go rozwiązać.

Serdecznie dziękuję za pomoc, ktróej mi udzielasz.

Z wyrazami szacunku

Andrzej.

Instalowałeś sterowniki może w trybie zgodności z windows xp ?

zeby nie tworzyc nowego tematu podepne sie tutaj, tez mam problem z wbudowana kamerka w laptopie, tyle ze ja mam Bisoncam NB Pro, niby jakies tam sterowniki w necie znalazlem i niby sa pod viste, ale obraz z kamerki pozostaje czarny, podobny jak w XP kiedy brakowalo SP2, ma ktos jakis pomysl? pozdro

Plik, który próbujesz ściągnąc bądź zainstalowac, może być uszkodzony. Zaleca się kontakt z twórcą zawartości w celu uzyskania nowego pliku