Instalacja karty dźwiękowej USB

Witam.

Po zainstalowaniu karty dźwiękowej wyświetla mi komunikat żeby podłączyć ponownie urządzenie. Wykonałem tą opcję, jednak wyświetliło mi się informacja, że “filter driver was not loaded or failed!”. Chciałbym podłączyć kartę do wyjścia rear audio i do front audio.

Odpalałem sterownik pod prawa XP i Vista i to samo. Instalowałem sterowniki ze strony I-Tec, również pojawił się ten sam problem. Człowiek z Pomocy Technicznej powiedział że nie będzie problemów, a jednak są. Mam laptopa z Windows 7 Home.

Czy da się to jakoś naprawić?

Hej,

A mógłbyś opisać, o co chodziło Ci z powyższym?? Troszkę się zgubiłem… Instalujesz sterowniki, podłączasz kartę pod USB i pojawia się komunikat??

:arrow: Czy posiadane sterowniki są przystosowane do Windows 7?? Jeśli nie, to uruchamianie ich w trybie zgodności z WinXP czy Vistą raczej na niewiele się zda…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Więc chciałbym podłączyć do każdego wyjścia po jednym kanale mixera. Co do tych sterowników to producent zapewnił mnie że działają pod Windows 7.

Hej,

Niestety Twój opis przesłany na PW też niewiele dał. :expressionless: Piszesz tam tak: chciałbym podłączyć dwukanałowy mixer do wyjścia rear i do wyjścia front, tylko nie mogę tego zrobić ponieważ wyświetla mi się komunikat o zrestartowaniu komputera, więc to wykonałem, jednak później wyświetliło mi się o podłączeniu ponownie karty, a później że filtry nie są załadowane. Ale i tak nie działa jeden wyjście rear i nie mogę podłączyć drugiego kanału.

Trochę dziwne, że podłączenie jakichkolwiek urządzeń powoduje wyświetlenie się informacji o koniecznym restarcie kompa. Nie powinno jej być - co najwyżej przy pierwszym podłączeniu karty pod port USB, bo mam nadzieję, że tak zrobiłeś.

:arrow: Karta w ogóle nie działa czy częściowo - bo piszesz, że nie działa jedno wyjście rear… Jak to w końcu jest??

:arrow: Czy w ustawieniach dźwięku masz wybraną tę nową kartę na USB i czy dźwięk skonfigurowałeś na wariant 5.1??

:arrow: Rozumiem, że pisząc o mikserze masz na myśli jakieś osobne urządzenie??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak mówiłem o osobnym urządzeniu, już problem rozwiązałem, najlepiej nie instalować wcale sterownika tylko podpiąć kartę do kompa i w ustawieniach poszukać 5.1 tak jak wspomniałeś. Dziękuję bardzo za pomoc. Uważam, że temat jest do zamknięcia.

Pozdrawiam

drako945 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej zostanie usunięty.

viewtopic.php?f=16&t=394978