Instalacja karty graficznej

tak ale z tego co rozumiem to gada cos ze moj komp nie jest wyposazony w taka karte i zebym probował pozniej ;/

to jak nawet driver pack nie pomógl - shok (wychodzi ze masz ta zintegrowana intela)

lecz jak nawet stery odmawiaja instalacji ;/

to już desperacko napisze czy nie grzebales przypadkiem w biosie?

nawet jak nie to może wejdz i ustaw domyśle ustawienia (default settings)

Ehh… A nie lepiej po prostu rozkręcić prawą ściankę obudowy, wyciągnąć kartę z gniazda PCI-E i poczytać co jest na niej napisane? Jeśli karty nie będzie, znaczy że masz zintegrowaną.

wiec panowie;) rozakreciłem obudowe i jest płyta główna dokładnie taka http://multimedia.agito.pl/image/700x70 … 9287.2.jpg i jak macie to niebieskie wejscie tam wchodzi jakas płytka :slight_smile: od ktorej wychodzi kabel pod monitor… smiem twierdzic ze jest to wlasnie karta graficzna jednak nie ma w niej zadnych info nazwy itd. sciagalem jakies sterowniki z neta i stypa nie samowita ciagle co tylko ruszy instalacja to wyskakuje komunikat ze “Ten system nie spełnia minmalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania” i konczy instalacje. w menadzerze urzadzen na samym poczatku mam znaki zapytania (kontroler multimediów, multimediów wideo, wideo [zgodny z VGa]) nizej jest karta graficzna i przy niej tez znak zapytania i napis kontroler multimediów wchodze zeby zainstalował sterowniki wybieram lokalizacje i znów ten komunikat ;/ macie pomysł jak to obejść ? bo mi jedyne co przychodzi na myśl to iść do serwisu i porzadnie opieprzyć tego gościa co tego szrota składał nie rozumiem jak można złożyć kompa tak żeby później przy instalowaniu podstawowej rzeczy były takie cyrki kilka kompów już miałem ale takie cudo widze pierwszy raz ! zeby orginalne stery nie odpalały to żenada ;/

nie dostałeś przypadkiem pudełka od karty graficznej?

pytam ponieważ z twojego ostatniego posata wnioskuję że masz składaka więc powinni ci dać wszystkie pudełka od proca, grafy itp…,

a jednak tak jak mówiłem masz GA-EP35-DS3…

no i jak wspominalem karta graficzna osobna wiec albo ATI albo NVIDIA lecz by zadne sterowniki podane wczesniej do nich nie śmigaly to dziwne może wina samego windowsa? no bo żeby z graficzna coś się stało to bylby fart :wink:

masz moze na stanie jakaś inna karte graficzna?

Spróboj zainstalować sterowniki z awaryjnego

kolejna opcja to ponowny format i nie instalowanie sp3!!

jesli to nie pomoże idż do serwisu być moze coś z karta graficzna faktycznie

A w czym to pomoże? Aktualnie śmigam na SP3 i wszystko idealnie…

1) Zacznijmy od początku, bo może rzeczywiście pominąłeś instalację niektórych ważnych sterowników. Tutaj pierwsza rzecz, jaką powinieneś zainstalować to chipset. Ściągnij i zainstaluj ten sterownik od chipsetu. Jak się zainstaluje wszystko powinno być ok z MOBO jak i z grafiką. Powinno również rozpoznawać kartę graficzną. Wtedy ściągasz najlepiej polecany przez Chosen’a Driver Pack. Wtedy powinien się zainstalować odpowiedni sterownik.

2) Jeśli dalej będą problemy: ściągnij nowy BIOS od płyty głównej (Najnowszy BIOS). Tutaj, w instrukcji powinno być napisane jak uaktualnić BIOS. Poczytaj i postępuj zgodnie z tym co jest napisane.

BTW: Ewentualnie spróbuj tą grafikę jeszcze docisnąć do slotu i poprawić kabelki od zasilania (ew. podłączyć).

Czasem sp3 daje konflikty

ale najbardziej ciekawi to

“Ten system nie spełnia minmalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania”

albo kolega sciaga cos na wlasna reke i nie do tego systemu albo naprawde jest cos nie tak z systemem…

driver pack jest najlepsza opcja

P.S stery od ATI potzrebuje to:

Microsoft .NET Framework

Sytuacja z nowym biosem bym obstawiaj jakby zmienial karte na nowsza a tu ma ta sama która przed formatem śmiagła…

stery do mobo głównej raczej instalowal przynajmniej tak pisal :wink: no ale też racja tu wszystko jest możliwe :wink: ale reinstalka zapewne pomoże :wink:

/edit

próbowałeś zainstować graficzna przez dodaj sprzęt?

mozesz w ten sposob takze zainstalowac standardowe sterowniki do VGA a potem znów spróbować z driverpackiem

wiec tak zainstalowalaem jeszcze raz wina (juz wczoraj tak robilem) wlozylem płytę którą dostałem przy zakupie sprzętu i tam mi pokazuje co będzie po koleji instalował i najpierw jest chipset i wszystko pieknie sie instaluje glosy nie glosy ale grafika dalej nic… probowałem poprzez dodaj sprzęt wybieram sterownik i pokazuje się magiczny napis o którym mowa była wczesniej… jako że mam laptopa i na nim viste zainstalowałem ten własnie system i tutaj zdziwienie ! bez wkładania jakiejkolwiek płyty ze sterownikami wszystko śmiga !!

to teraz kolego możesz nam podać jaka to karta graficzna :slight_smile: