Instalacja Kasperski'ego

Witam mam problem z instalacja kasperskiego , pokazuje mi że jest zainstalowany Comodo i że nie mogę zainstalować jak nie usunę Comodo.

Jak zainstalować kasperskiego jak na komputerze jest Comodo , wcześniej nie miałem takich problemów :shock: .

Pozdrawiam :slight_smile:

Może odinstaluj Comodo, zainstaluj Kasperskiego, wyłącz zaporę ogniową, którą posiada Kasperski i zainstaluj ponownie Comodo.

Prawdopodobnie Kasperski nie chce się instalować, bo posiada wbudowaną zaporę ogniową, a nie powinno się mieć zainstalowanych dwóch zapór ogniowych (firewalli).

A po co ci dwa firewalle? Zdecyduj się na któryś, używanie 2 ogniościanek nie jest wskazane - nawet podpowiedzi Windowsa powiedzą Ci to samo :).

Jednak jeżeli chcesz posiadać oba na komputerze, to spróbuj przed instalacją Kaspersky’ego wyłączyć Comodo tak aby w Centrum Zabezpieczeń (w Panelu sterowania) przy zaporze widniał napis “wyłączono”.

Może wtedy Kaspersky nie będzie się odszczekiwał o tego Comodo.

Pozdrawiam.

dawidek11

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.