Instalacja Linuxa - dlaczego nie?

Z jakich powodów nie instalujesz Linuxa ?

Mój zabójczy dysk --> :roll:

Nie mam czasu na konfigurację --> :roll:

Net mi nie działa --> :roll:

y … a po co ?

y… niemam zamiaru sie bawic z systemem

y… mam legal winde

y … winda nie sprawia mi problemow wiec po co mam szukac jej zastepstwa ?

xp działa mi ok, gry chodzą, filmy też to po co sobie życie komplikować

Proponuję konkurencyjny temat - z jakiego powodu nie używasz windowsa…

heheh i beda w nim pisali użytkownicy windowsa pisząc że używają linuxa : jak w komentach na vortalu :lol:

co drugi chwali sie linuxem i pisze z windowsa :smiley:

Używałeś linuxa?? Widzę że nie…

Używasz tylko do gry w sapera??

Linux jest dla tych co mają nielegala??

To wywal Windowsa

Żeby wiedzieć co to, a nie pisać że jest złe

Skąd możesz to wiedzieć??

nie gram w gry kompa używam od bawienia się grafiką robieniem www edycją wideo po słuchanie muzy czy też wideo

ogólnie do wszystkiego

akurat z windowsem nietrzeba się bawić sys stoi od października 2005 i jest ok

nie napisałem że złe

wiem co to bo miałem już linuxa mandrive 2005

no widzisz jak na vortalu piszą komenty to widać z pod jakiego sysa …

kazio1987r

co ty tak agresywnie zareagowałeś ? (przynajmniej takie wrażenie odniosłem)

Hmm… Nawet dla tego, że Windows’y mi nie sprawiają żadnych problemów, to i tak instalowałam, instaluję i będę instalowała Linuxy, Unixy itd…

Jakie mogą być powody na nie… chyba, żadnych, chyba, że komuś Linux się nie spodobał bo coś tam… Albo po prostu Windows mu do wszystkiego wystarcza…

Mi wystarcza… ale instaluję, bo lubię poznawać nowe OSy…

To trochę temat głupi, bo wiadomo, że przeciwnicy Linuxa i zwolennicy Windowsa, znajdą full powodów, aby nie instalować OS’ów z serii Linux… Natomiast zwolennicy, będą trochę agresywni z tego powodu…

Zastanówcie się w przyszłości przed założeniem takiego typu tematów…

P.S. Linuxy nie są złymi systemami… Mam kilka wersji Windows na komputerze i kilka wersji Linuxa… I wiecie co?? Nie gryzą się…

Nie mam zamiaru zmieniać OSa (WinXP), bo działa dobrze i bezawaryjnie i nie zamierzam sobie zaśmiecać dysku dodatkowymi partycjami i robić burdelu na komputerze, który działa dobrze.

Tak, używałem. ;]

Bo denerwują mnie tego typu komenty. Jakoś mi po instalacji systemu wystarczylo skonfigurowac neta i drukarki, zainstalowac pare programów. Sam od niedawna używam linuxa, bałem się żmudnej konfiguracji ale niepotrzebnie. Ja jakoś dziwnie korzystam z kompa bo windows siada po pół roku, ale to już zależy od usera. Ogólnie każdy może mieć inne zdanie. Mi akurat bardziej podoba sie linux

No właśnie o to w tym całym temacie chodzi! Ja używam Windowsa bo nie ludzie znaczka Ubuntu i musze dziennie pograć 12h w Quake 4, a ja używam Linuxa bo słucham tylko muzyki, chodze po stronach www i nie stać mnie na Windowsa proste jak świński ogon. Nikt nikogo do niczego nie zmusza i nikomu niczego nie zabroni, siedź sobie w DOSie jak ci sie podoba. Nie wiem po co zakłądać po 3 tematy dziennie co wolisz Opere czy Firefoxa, ja wole Opere bo jest różowa, a ja FF bo jest pomarańczowy i nic ci do tego.

Głównym powodem przesiadek z Win na Linuksa byłyby gry, chociażby Quake 4, lecz oczywiście producenci gier poddali się monopolowi Microsoftu.

Co prawda, jest Cedega, jednakże nie obsługuje ona wszystkich gier.