Instalacja livebox neostrada

Chciałbym sie zapytać abyście wytłumaczyli mi krok po kroku jak zainstalować livebox przez adapter wi-fi (bezprzewodowo). Tylko tak abym nie musiał instalować tej aplikacji od neostrady … ;/

Od razu przepraszam jeśli temat założyłem w złym dziale i proszę o przeniesienie ;]

Wkładasz płytkę z oprogramowaniem od liveboxa. Nie wolno podłączać adaptera. Wykonywać zgodnie z tym co na ekranie. W pewnym momencie zawoła o podłączenie adaptera, podłączyć do gniazda USB. Zainstalują się sterowniki. Poprosi o podanie nazwy i hasła, należy podać . Wszystko powinno zadziałać. Powodzenia

No ale wtedy zainstaluje ta aplikacje neostrady a tego nie chce.

Wiem o co ci chodzi ;]

Ja mam tak zainstalowane, ale nie polecam ponieważ często sie rozłącza ;f

Ale jak ci bardzo zależy - szukasz sekcji z tymi sieciami bezprzewodowymi, wsadzasz adapter i wyskoczy ci instalacja sprzętu. Wsadzasz płytke z liveboxem (zamykasz to białe okno od tp) i naciskasz zeby zainstalował. Jak już będzie OK to w tej sekcji z sieciami bezprzewodowymi (podajże są one w Moich miejscach sieciowych) naciskasz Odswięż on znajdzie neostade_xxxx zaznaczasz ją naciskasz połącz i wpisujesz to co trzeba :wink:

innej metody skutecznego działania liveboxa nie znam niż wcześniej podałem. Oczywiście popieram kolegę “Pluszak”, że szczerze napisał o problemach. Też kiedyś wyleczyłem się z tego rozwiązania. Proponuję tradycyjnie!

Tez mam liveboxa może mi się kiedyś przydać :wink: