Instalacja LMS

Witam piszę z pytaniem ponieważ potrzebowałbym niewielkiej pomocy przy konfiguracji LAN Management System. Udało mi się już postawić całe środowisko na maszynie wirtualnej. Teraz miałbym pytania dotyczące skryptów a dokładniej tego jak powinno sie jej wywoływać, czy są one automatycznie zapięte do wywołania w momencie zmian konfiguracji sieci poprzez stronę lms itd. Czy miał może ktoś z was doczynienia z tą platformą i udało mu się skonfigurować całą działającą sieć. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Chodzi mi o ten system LMS http://www.lms.org.pl/about.php10

Ktoś oflagował mój wpis, a przecież szczerze radzę - na prawdę nie instalujcie. Koszty wyjścia są bardzo duże, dużo problemów podczas eksploatacji. Szukajcie alternatyw.

Jeśli masz z tym systemem zarządzania jakieś doświadczenia, to mogłeś je opisać. Napisałeś tylko nie instaluj bez podania argumentów i dziwisz się, że ktoś to oflagował? To tak jakbym ja napisał, najlepiej nie instaluj Windowsa.

Tak, w pewnym okresie miałem z tym systemem do czynienia bezpośrednio, a do tej pory przyglądam się jak działa. Jest dużo błędów projektowych. Trudno to opisać krótko, a z drugiej strony nie chcę autorom sr.ć do ich gniazda.

Najbardziej bolesne są błędy z fakturami, płatnościami czy zobowiązaniami, bo chodzi o hajs. System może się w pewnych sytuacjach “pomylić”. Skrypty, o które pyta OP, są właśnie za to współodpowiedzialne, toteż widząc to pytanie zapaliła mi się lampka ostrzegawcza.

No i to już jest jakiś argument.