Instalacja Microsoft Office 2000 Premium

Instalowałem oprogramowanie biurowe Microsoft Office 2000 Premium. Pasek instalatora doszedł już do końca. Na okno pożegnalne czekałem 30 minut i nie pokazało się. Zamknąłem instalatora i wyłączyłem komputer.

Gdy włączyłem następnym razem dostałem informację “Nie można uruchomić pakietu Office, gdyż nie jest on do końca zaistalowany. W celu dokończenia instalacji włóż płytę z aplikacją”.

Postępowałem zgodnie z instrukcją. Okno po uruchomieniu instalatora “Pakiet Office nie jest do końca zainstalowany. W celu dokończnia instalacji kliknij “Kontunuuj””

Jak kazano tak zrobiłem.

Na ok. 80% instalacja zatrzymała się, gdyż wystąpił błąd “Winload” czy jakoś tak.

Kolejne próby nie skutkowały, nadal to samo.

W chwili obecnej nie mogę skończyć instalacji ani usunąć zainstalowanej już części. Co robić?!

Dziś już nie włączę komputera, najwcześniej będę o 8:30 (rano w szkole). Proszę, odpowiedzcie i pomóżcie szczegółowo do tego czasu.

Prawdopodobnie Twoja płyta jest uszkodzona (CD). Miałem coś takiego, to wina uszkodzonej płyty.

Zadzwoń do pomocy technicznej Microsoft, numer podany w instrukcji. :slight_smile:

Czemu najprostsze rozwiązania nie są oczywiste?