Instalacja Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych

Mam nowego laptopa (Windows 7), w którym wgarana jest 60-cio dniowa próbna wersja Microsoft Office. W między czasie kupiłam Office 2007 dla użytkowników domowych. Myślę, że zanim podejmę się instalacji lepiej zrobię, jak odistaluję najpierw wersję próbną, co by nie dublować programów i uniknąć niechcianych problemów? Będę wdzięczna za odp.

Nie bardzo widzę pytania :?

Jeżeli wersja próbna jest taka sama co zakupiona, wystarczy wpisać swój klucz. Jeżeli inna (wyższa z większą ilością składników) należy ją odinstalować i zainstalować wersję Home & Student.

W uzupełnieniu: odinstaluj wszystko, co znajdziesz w panelu Programy i funkcje, a co będzie miało Office w nazwie. Spotkałem się z “cudownymi” problemami z aktywacją, kiedy w komputerze po odinstalowaniu wersji testowej, zostawał “Pomocnik aktywacji pakietu Office” (czy jakoś tak t osi ę nazywało …)

Właśnie o to mi chodziło - nie chciałabym, co byw moim nowym kompie zostało cokolwiek po próbnej wersji. Wiem, że potem wszystko się potrafi mieszać. Dzięki - odistaluję co trzeba, następnie wgram nowego office’a.

Na wszelki wypadek- jak sprawdzić, czy w kompie nie ma jakiś “pozostałości” po niechcianym programie ??

Użyj CCleanera lub Odkurzacza.

Jakiego CCleanera byś mi polecił?

Zazwyczaj instaluje się najnowsze wersje…