Instalacja Microsoft Office 2010

Pobrałem sobie nową wersje Ofiica 2010 z waszego serwisu DobreProgramy ale niewiedzieć czemu nieche się zainstalować ? usunałem poprzednią moją wersję próbną Office 2007 - więc myślałem, że bez problemu zainstaluje 2010. A tu się nie da, tylko sprawdza pliki i potem się już nic nie dzieje. Dlaczego tak jest i jak zrobić, żeby tego Office 2010 zainstalować sobie :?:

Po usunięciu próbnej wersji 2007 wyczyściłeś rejestr ?

Darom82 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie, nie czyściłem rejestru. A jak to zrobić ? Pozatym już udało mi się zainstalować wersje 2010 office :slight_smile:

Rejestr możesz przeczyścić np. programem CCleaner dostępnym na vortalu DP.

ja akurat na XP nie miałam żadnych problemów z doinstalowaniem dodatkowo Microsoft Office 2010,czyścisz ręcznie przez “uruchom” regedit.exe HKEY_CURRENT_USER potem software i tam wyszukujesz następnie HKEY_LOCAL_MACHINE i tam też w software wyszukujesz i usuwasz.Dodam że mam w systemie i jeden i drugi zainstalowany,zarówno jeden jak i drugi chodzą idealnie.