Instalacja - Mikrofon

Witam .

Mam następujący problem . Mój komputer był naprawiany kilka razy, po każdej naprawie, po ściągnięciu Skype mogłam po prostu rozmawiać przez kamerkę-mikrofon [2 w 1]. Mam również mikrofon [ET-266], który nie był używany od ponad roku . Niedawno ściągnęłam sobie Skype. Wszystko byłoby OK, gdyby nie mikrofon . Kamerka działa, jest zainstalowana, przy próbie “Testuj kamerkę” [na Skype] również działa, ale tylko kamerka. Gdy testuję mikrofon to wyskakuje mi “Skype nie wykrywa Twojego głosu. Masz wyciszony mikrofon?”. A mikrofon NIE jest wyciszony :expressionless: .Odinstalowałam kamerkę-mikrofon, i podłączyłam mikrofon [zwykły] . Ale do niego nie ma żadnej płytki instalacyjnej. Gdy testuję ten mikrofon, również Skype nie wykrywa mojego głosu :? Zależy mi na działaniu tego mikrofonu . Ma ktoś jakiś pomysł, aby mikrofon zadziałał … ?

Mikrofonu się nie instaluje

sprawdź stsrt > panel sterowania > dźwięki i urządzenia audio > audio / nagrywanie dźwięku > głośność i sprawdź czy mikrofon nie jest wyciszony

Witaj,

u mnie jest ustawione: mojskypesetupps8.png

Wszystko działa i nie mam żadnych problemów… Porównaj Ustawienia :!:

Jaką masz kartę dżwiękową ??

Ustawienia mam inne. Ale mam inne do wyboru = \ Gdy puszczam muzykę z komputera i testuję mikrofon. to na rozmowie testowej nagra się tylko ta muzyka która akurat leciała w głośnikach ;| Mikrofon “łapie” tylko te dźwięki, które wydobędą się z głośników =\ . Ustawienia (mikrofonu) mam takie: Domyśle urządzenia audio, Realtek HD audio input , Realtek HD digital input.

I już nie wiem co z tym jest, skoro słychać to co w głośnikach anie to co ktoś mówi =\

Dodane 04.02.2009 (Śr) 19:02

eem, Nie wiem jaką mam kartę. :oops: nie znam sięna tym :frowning:

No to tutaj zaczynają się schody ponieważ nie możesz mieć dwóch input :!:

W panelu sterowania: :arrow: Dzwięki i urządzenia audio :arrow: Zakładka Audio

Odtwarzanie

Urządzenie domyśle = Realtek Audio HD OUTPUT

Nagrywanie

Urządzenie domyśle = Realtek Audio HD INPUT

następnie w zakładce Głos:

To samo co powyżej czyli:

Odtwarzanie

Urządzenie domyśle = Realtek Audio HD OUTPUT

Nagrywanie

Urządzenie domyśle = Realtek Audio HD INPUT

Jeżeli korzystasz z przedniego panela komputera to zaznacz v Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego :

c77e1d60192e780bm.jpg 7784be63cc7e8f4dm.jpg

Mikrofon i słuchawki będą działać. :slight_smile: