Instalacja moda do emula

Cześć.mam prośbę.Czy mógłby ktoś na bieżąco pomóc mi zainstalować moda.Nie wiem co trzeba zrobić z konkretnymi plikami,które nadpisać a które skopiować itp :frowning:

Nie dubluj tematów :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=18714

A dokładnie to o jakiego moda Ci chodzi.

sorki wiem że tego było już sporo ale ja potrzebuję POMOCY.Mam emula v o.44d i do wyboru (ktoś mi na forum polecił0 morph 5.15 i aironix 1.4 .pomożesz.please!! :cry:

oj.atam sie pomyliłam.zdaża się :oops:

Spróbuj z MorphXT. Podmień pliki z paczki tego moda, wsadź do pierwotnej wersji emule i podmień.

wszystko mam podmienić.podobno trzeba zrobić jakąś kopię zapasową ale bez katalogu temp?

Ja proponuję Ci zrobić tak. Zapewne tego moda masz w paczce rar. Wypakuj jej zawartość do folderu, gdzie masz zainstalowanego oryginalnego klienta, np. C\Program Files\eMule. W paczce z modem nie ma folderów temp ani pliku config, więc nie musisz robić kopii, chyba że chcesz awaryjnie, to skopiuj wszystko ze starego katalogu emule bez folderu temp. A tak to skopiuj pliki z moda do folderu eMule i podmień.

wszystko ładnie pięknie tylko nie mogę się połączyć z żadnym serwerem no i ogólnie mówiąc nic nie chodzi :smiley:

jeżeli jesteś w sieci LAN to masz zablokowane porty i to jest przyczyną

albo masz firewalla, który skutecznie blokuje eMula… :slight_smile:

po zszarganiu sobie nerwów doszłam do tego co jest nie tak.firewall mi blokował (myślałam że jak miałam usunięty przy wersji podstawowej to teraz już nie trzeba tego robić).wszystko jest ok.tylko mam pytanko.czy jest gdzieś spolszczenie do morpha 5.15.ja znalazłam spolszczenia tylko do wersji 5.13.a może jeszcze nie ma?

przecież to tylko mod… eMule powinien nadal być polsko języczny… :expressionless: