Instalacja mPojazd na smartfonie z Androidem 5.1

(fantomi) #1

Czy jest możliwość instalacji mPojazd na smartfonie z Androidem 5.1?
Mam Samsunga Galaxy J3 2016 i dla niego najwyższa wersja to 5.1. :nauseated_face:

(Paweł A.) #2

Raczej mObywatel (aplikacja). Próbowałeś pobierać aplikacje ze Sklepu Play?
Wg. strony samfirmware, rzeczywiście nie ma nowszej wersji Androida, niż 5.1.1. Rozglądałeś się za nieoficjalnymi romami?

(fantomi) #3

W sklepie Play nie ma aplikacji mObywatel.
Rozpoznaje automatycznie że telefon ma niższy system?
Obecny system w 100% spełnia moje oczekiwania.

(Paweł A.) #4

Na dowód że jest w Sklepie Play.

(fantomi) #5

Ale masz Androida min 6.0?
Ja nic nie widzę :heart_eyes:

(Paweł A.) #6

Ja mam Android 8.1 z możliwością aktualizacji do 9. Być może dlatego nie widzisz aplikacji w Sklepie, gdyż masz starą wersję Androida.

1 Like
(krystian3w) #7

Niby wspiera Android 6 i nowszy…

Może telefon nie ma akcelerometru czy innego wykrywania że ruszasz telefonem - bo mapa Polski w lewym rogu mieni się metaliczną tenczą “:rainbow: :metal:”.

@gom1 więc pewnie screen na nic się nie zda jak trzeba będzie pokazać że logo się animuje. Chyba że nabiorą się na gif lub lepiej mp4.

(gom1) #8

Kto mnie wołał, czego chciał? :wink:

No i wygląda na to, że nie muszę już nosić przy sobie dowodu. Ciekawe czy łykną na Poczcie :smiley:

(krystian3w) #9

@Madafaker pisał propzycją newsa że tak (od 23 kwietnia niby przepisy zezwalają).

(Madafaker) #10

Od 23 kwietnia br. klienci Poczty Polskiej mogą odbierać przesyłki pocztowe (listy, paczki, w tym usługi kurierskie) w obrocie krajowym i zagranicznym na podstawie dokumentu elektronicznego. Dokument tożsamości będzie mógł być okazywany na ekranie urządzenia mobilnego.
Wiarygodność dokumentu będzie sprawdzana na podstawie elementów, które potwierdzają, że dane są wiarygodne, bezpieczne i aktualne. Weryfikacja elektroniczna mTożsamość/mDokument nie będzie miała zastosowania w przypadku usług finansowych świadczonych w Poczcie Polskiej, w tym przekazu pocztowego, a także usług bankowych i ubezpieczeniowych.

(gom1) #11

Spoko, spoko… elektrycznym samochodem można jeździć po buspasach, a mimo to policja zatrzymywała delikwentów w wypożyczonych elektrykach i walili mandaty.

(krystian3w) #12

Jak masz tylko 59 letnie babcie i za rok zamkną pocztę to i może ich nie przeszkolili.