Instalacja mPojazd na smartfonie z Androidem 5.1

Czy jest możliwość instalacji mPojazd na smartfonie z Androidem 5.1?
Mam Samsunga Galaxy J3 2016 i dla niego najwyższa wersja to 5.1. :nauseated_face:

Raczej mObywatel (aplikacja). Próbowałeś pobierać aplikacje ze Sklepu Play?
Wg. strony samfirmware, rzeczywiście nie ma nowszej wersji Androida, niż 5.1.1. Rozglądałeś się za nieoficjalnymi romami?

W sklepie Play nie ma aplikacji mObywatel.
Rozpoznaje automatycznie że telefon ma niższy system?
Obecny system w 100% spełnia moje oczekiwania.

Na dowód że jest w Sklepie Play.

Ale masz Androida min 6.0?
Ja nic nie widzę :heart_eyes:

Ja mam Android 8.1 z możliwością aktualizacji do 9. Być może dlatego nie widzisz aplikacji w Sklepie, gdyż masz starą wersję Androida.

1 polubienie

Niby wspiera Android 6 i nowszy…


Może telefon nie ma akcelerometru czy innego wykrywania że ruszasz telefonem - bo mapa Polski w lewym rogu mieni się metaliczną tenczą “:rainbow: :metal:”.

@anon41799040 więc pewnie screen na nic się nie zda jak trzeba będzie pokazać że logo się animuje. Chyba że nabiorą się na gif lub lepiej mp4.

Kto mnie wołał, czego chciał? :wink:

No i wygląda na to, że nie muszę już nosić przy sobie dowodu. Ciekawe czy łykną na Poczcie :smiley:

@Madafaker pisał propzycją newsa że tak (od 23 kwietnia niby przepisy zezwalają).

Od 23 kwietnia br. klienci Poczty Polskiej mogą odbierać przesyłki pocztowe (listy, paczki, w tym usługi kurierskie) w obrocie krajowym i zagranicznym na podstawie dokumentu elektronicznego. Dokument tożsamości będzie mógł być okazywany na ekranie urządzenia mobilnego.
Wiarygodność dokumentu będzie sprawdzana na podstawie elementów, które potwierdzają, że dane są wiarygodne, bezpieczne i aktualne. Weryfikacja elektroniczna mTożsamość/mDokument nie będzie miała zastosowania w przypadku usług finansowych świadczonych w Poczcie Polskiej, w tym przekazu pocztowego, a także usług bankowych i ubezpieczeniowych.

Spoko, spoko… elektrycznym samochodem można jeździć po buspasach, a mimo to policja zatrzymywała delikwentów w wypożyczonych elektrykach i walili mandaty.

Jak masz tylko 59 letnie babcie i za rok zamkną pocztę to i może ich nie przeszkolili.