Instalacja MyPhone Explorer na ubuntu


(Tsvdd) #1

Siemka, próbuje zainstalować MyPhone Explorer na linuksie ubuntu ale jak juz zainstaluje to program nie można uruchomić. Wie ktoś co z tym zrobić, moze ja coś zle robie? Ma ktoś instrukcje jak to ustrojstwo zainstalować na ubunciaku?

Dzięki za wszelkie podpowiedzi :smiley:

Pozdro

mpruciak


(nintyfan) #2

W jaki sposób spodziewałeś się móc to uruchomić? Nie mam pojęcia na czym polega problem/co nie działa? W menu masz pozycję?


(Kris-is) #3

Może przez Wine spróbuj (jeśli nie próbowałeś jeszcze :]).


(hevet) #4

http://www.hotfix.pl/myphoneexplorer-in ... u-a271.htm


(skrzek) #5

i z tym będziesz miał problem bo to program pod windowsa a nie linuksa.

spróbuj użyć do telefonu programu gammu i wammu. - http://jakilinux.org/aplikacje/wammu-te ... -linuksie/


(Tsvdd) #6

@nintyfan, w ogóle się nie uruchamia to znaczy sam emulator wine sie uruchamia widac w procesach tyle ze aplikacji nie widac. To dziwne jest bo innym wyskakiwał jakiś error a u mnie nic.

@Kris-is, oczywiście przez Wine :wink: Innej metody nie ma chyba :stuck_out_tongue:

@skrzek, dzięki, gammu+wammu już mam ten menedzer telefonu jest słaby jakościowo, ma mało funkcji daleko mu do myphoneexplorera

@hevet, dzięki za instrukcje :slight_smile: Sprawdziłem i działa :slight_smile: :slight_smile: Zainstalowałem wersję 1-7-6 i o dziwo wszystko dziala, wykrywa telefon, moge zarządzać moim telefonem :smiley: tyle ze po wyjściu z programu mam ekran z błędem. Nie jest to uciążliwe zawsze mogę zamknąć okno ale może jest jakiś sposób aby to nie wyskakiwało?