Instalacja neostrada tp na widnows 7

Witam, mam zamiar zainstalowac sobie system Win 7 Ultimate 32bit i teraz moje pytanie czy do tego systemu podejdzie modem:

ZTE ZXDSL 852 v2 ?

Jeśli tak to gdzie jakie zainstalowac sterowniki? //Szukałem do Windows 7 nie ma

Podobno na Win7 nie dziala aplikacja dostępowa Neostrady i można sie łączyć tylko za pomoca Połączenia Internetowego tzn przez ten modem wpisując nazwę i hasło użytkownika.

Czy to prawda, że korzystając z Neostrady w ten sposób są naliczanie jakieś dodatkowe koszta ?

Pozdrawiam

Sterowniki i sposób instalacji na stronie tp http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs … ZXDSL_831/

Żadne dodatkowe oplaty nie są naliczane.

Dodane 27.03.2011 (N) 11:49

Pomyliłem modem.

bielu00 , to że naliczane są koszty za ten sposób to bujda, ja na XP i Win 7 tak się łączyłem i nawet mam ten sam modem co Ty. Do wersji 32 bitowej wystarczą sterowniki od Visty http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358276/Z … 874729.zip . Instalujesz je, postępujesz według tego co ci tam każą a po instalacji pojawia się na pulpicie skrót do połączenia o nazwie “ZTE ZXDSL 852”, uruchamiasz go w te 2 okienka wpisujesz login i hasło do neostrady, ewentualnie możesz zaznaczyć żeby pamiętało hasło żeby nie trzeba było za każdym razem wpisywać od nowa i gotowe. Zamiast uruchamiać aplikację neostrady uruchamiasz ten skrót i klikasz połącz. Swoją drogą to aplikacja dostępowa od neo to niezły pożeracz pamięci. :wink:

PS. Jeśli chcesz aby modem automatycznie łączył się po uruchomieniu systemu zastosuj program Autoconnect :wink:

@ up i po co się tyle napisałem :x :stuck_out_tongue: