Instalacja neostrady na Xubuntu - ZXDSL 582

Czy wystarcz tylko sterowniki czy trzeba jeszcze jakiś program do odpalenia Neostrady ??

Bo mam ZXDSL 582 czy jakoś tak i stery mam zainstalowane tylko zacina mi się instalacja Ubuneo a Neogui nie wykrywa polaczenia tylko jakies bledy(zresztą nawet nie chcialbym sie laczyc przez te programy, wolałbym konsole), i nie wiem czy idzie sie jakoś innaczej laczyc ?!

Obojętnie jak, najlepiej przez konsole, nawet jak za każdym razem musialbym login i haslo podać :slight_smile:

// Poprawiłem tytuł wątku oraz post.

Kaka’

sterowniki chyba powinny wystarczyć ja co prawda nie korzystam z oprogramowania neosotrada TP tylko sie łączę tak jakbym łączył sie przez zwykły modem telefoniczny. (tylko nie wiem jak to skonfigurowałem) :mrgreen:

a jaki massz modem i linuxa ?? , może poprostu odrazu linux miał stery i wystarczyło wpisać loin hasło itp :slight_smile:

Mam Xubuntu 7.04, linux nie mial sterów od razu :wink:

Co do modemu do ZTE 852

Trzeba bylo zainstalować żeby odpalić neogui albo ubunto, ale oba sie zawieszają :slight_smile:

Już dawno bym wpisal te haslo i login, ale nie wiem gdzie, i jak narazie częsciowo jestem uwiązany do windowsa, proszę o pomoc !!

Aha i prosze nie pisać w sprawie ponownej instalacji neogui i ubuneo, nie chcę tych programów chce sie lączyć w normalny sposób :smiley:

Mi też się wydaje, że same stery powinny wystarczyć, na win wystarczają stery, lacze sie przez wybierz numer !!

Złączono Posta : 02.08.2007 (Czw) 17:42

Najlepiej gdyby wpisać jakąś komende i wtedy wyskakuje podaj login i haslo :slight_smile: