Instalacja nero 6.6.0.19b Jak zainstalować bez klucza

Jakiś czas temu kupiłem nagrywarkę, do której dołączone było nero 6.6.0.19b ( OEM ). Gdy pierwszy raz instalowałem ten program to nie musiałem wprowadzać żadnego klucza. Po jakimś czasie zainstalowałem wersję 6.6.1.14, przy której trzeba było wpisywać klucz podczas instalacji. Ostatnio chciałem znowu zainstalować tą wersję OEM i dzieje się coś takiego że teraz już muszę wpisywać klucz ten od wersji 6.6.1.14. Jak to możliwe że kiedyś nie trzeba było a teraz bez klucza nie da się zainstalować? Dodam że był instalowany od nowa windows więc chyba wszystkie informacje o innych wersjach nero które były instalowane, powinny być usunięte przy instalacji windowsa. Czy ktoś wie co zrobić aby tą wersję OEM można było instalować tak jak na początku, bez żadnych kluczy?

Przeczyść rejestr CCleanerem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … r+2.18.878 a potem zrestartuj kompa .

P.S.Przed tym wszystkim usuń wszystko co jest związane z Nero .

Doceniam poradę ale nie wiem czy to ma sens.

Po pierwsze jak opisałem, nawet po ponownej instalacji systemu ten klucz muszę wprowadzać. Wygląda to tak, jakby system przechowywał jakieś wcześniejsze informacje w rejestrze ( że był wprowadzany klucz do tej nowszej wersji ), pomimo tego że jest instalowany od nowa.

Po drugie sam fakt że jest świeżo zainstalowany system, to żaden inny program nie doprowadzi rejestru do lepszego stanu niż sama instalacja systemu ( tak myślę )

Po trzecie jakoś nie mam zaufania do tych programów które czyszczą rejestr, bo czytając różne wypowiedzi na forach, zastanawiam się czy więcej jest osób którym w komputerze pomogło czyszczenie rej. czy tych którym zaszkodziło.

A tak w ogóle, to jeśli bym spróbował wyczyścić rejestr to czyścić to wszystko co program znajdzie, czy są klucze w rejestrze których lepiej nie usuwać? Proszę o podpowiedź.

Jakoś nie zwróciłem uwagi na to ,że reinstalowałeś Windowsa . Po reinstalacji windowsa instalujesz ta wersję , którą dostałeś z napędem czy tą nowszą ?

Po zainstalowaniu windowsa instaluję tą wersję którą dostałem z napędem ( przy której kiedyś nie potrzebny był klucz, a teraz tak )

To zainstaluj jakiś inny program np.http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +2009+8.03 lub http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +1.9.0.228 .