Instalacja .NET Framework 3.0 ,3.5

Witam chciałem zaistalować .NET Framework 3.5 lecz gdy ściagnołem: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displaylang=pl i próbowałem go zainstalować. Po wypakowaniu składników instalatora wyskoczył mi komunikat: W celu zainstalowania lub skonfigurowanie aplikacji Microsoft .NET Framework 3.0 x64 użyj funkcji Włącz lub Wyłącz funkcje systemu Windows.

Wszedłem w funkcje systemu Windows i poszukałem czegoś co może być z tym zwiazane. Zanlazłem jedynie: Nicrosoft .Net Framework 3.5.1 było to zaznaczone kwadratem wiec odznaczyłem i spróbowałem jeszcze raz lecz znowu to samo.

Dodam, że przeinstalowywałem system. Wcześniej na tym samym Windows 7 x64 bit dało się zainstalować.

Bardzo proszę o pomoc:)

Dodane 03.02.2010 (Śr) 23:37

Jak już go mam…? Nie mam bo nie mogę go zainstalować a program: BananaScreen_1.2.2.msi go potrzebuje

W Windows 7 jest już najnowszy .NET Framwork, a przez Windows Update powinny się ściągać aktualizacje.

Widzę dwie możliwości:

  1. Program nie jest kompatybilny z tą wersją systemu (w wymaganiach programu powinno być napisane, jakie systemy obsługuje)

  2. Program wymaga najstarszej wersji .NET Framework, czyli 1.1

Zainstalowałem 1.1 i potem 4.0 beta 1 i poszło:)

mam problem i mam pytanie czy net fame work wbudowany w WIN7 to jest ten 3.5 ? bo mam system 64bity a gdy wybiore przy pobieraniu opcje 64bity to instaluje mi sie wersja 4.0 ale w opcji dodaj lub usun pogramy nie ma tej aplikacji tylko w opcji Wlacz lub wylacz funkcje systemu windows czyli ze mam wbudowanego w sytem tego net fameworka ?