Instalacja nowego systemu sterowniki płyty głównej

Witam otóż natchnęło mnie na instalowanie nowego systemu Windows XP instalacja przebiegła bez problemu

gdy instalowałem sterowniki do mojej płyty głównej Gigabyte GA-G31M-52C po restarcie pojawił się problem mianowicie gdy ma nastąpić

tak zwane “ładowanie z logo windows” zamiast tego pokazuje się czarny ekran zauważyłem że zainstalowałem płytę ze starszą wersją sterowników (1.12)

a powinienem 1,13 mam te dwie płyty pomyliły się zastanawiam się czy to nie jest tego wina starsze sterowniki ale do rzeczy ponowna instalacja

systemu się zatrzymuje tzw po kopiowaniu plików następuje restart i instaluje system z “kompa” to nie następuje pojawia się czarny ekran

gdy bez płyty uruchamiam tryb awaryjny windows to pokazuje ze instalacja najpierw musi się skonczyc restart wsadzam płytę i znowu to samo…

proszę o szybką pomoc

Eee… Możesz używać znaków interpunkcyjnych, bo o tej porze po meczu, po pewnych “środkach dopingujących” nic nie czaję?

Chcialbym powiedziec ze udalo mi sie zainstalowac system, lecz “pasek ladowania systemu” pojawia sie tylko czasami, wtedy gdy odłączam totalnie komputer od zasislania jakies sugestie?

Ale system włącza się normalnie?