Instalacja nowego Win 7

witam kupiłem używany dysk twardy sata 600 GB chciałem zainstalować oryginał system win 7 . wchodzi do momentu 33% później komunikat kod błędu 0x80070570? co może być nie tak . Zaznaczam że win XP pro. wchodzi.
czy jak odłącze baterię to będzie dobrze?

A co to ma wspólnego z baterią?
Jakie rozwiązanie proponuje Microsoft?

Sprawdź RAM programem MemTest86.

może nowy używany dysk pamięta jaki miał poprzedni system i blokuje wgranie mojego ? jak wyciągnę baterię to zniknie pamięć

wypaliłem ! jutro sprawdzę

to powiedź mi jak teraz otworzyć plik iso w biosie?

Bateria nie ma nic wspólnego z problemem. Na pewno zawartość dysku twardego nie zniknie po odłączeniu baterii. Skoro dysk jest używany to przed instalacją Windowsa należy go sformatować. Po sformatowaniu podejmij kolejną próbę instalacji.

Od kiedy dysk pozbawiony prądu dostaje amnezji?
Sprawdź pamięci, próbuj na jednej kości potem na 2-giej, zakładam że masz więcej niż jedną.

Plik ISO wypala się na płycie za pomocą stosownego narzędzia, a nie tylko kopiuje go fizycznie na wybrany nośnik.

sory zapomniałem o tym

Windows 7 z czego instalujesz, z oryginalnej płyty czy z kopi i w obu przypadkach w jakim stanie jest powierzchnia, nie porysowana poplamiona . Jak masz dwie kości ram to spróbuj na jednej o ile nie jest z byt mała wielkość dla 32 bitowej 1GB a 64 bitowej 2GB.

zeskanowałem pamięć ! musiałem dwie kości odłączyć . I co ? poszło , wgrałem nowego win 7. dla wszystkich dziękuję