Instalacja nowszej 7-problem

witam,mam teraz windows 7 7100 i nagralam na plyte 7600 i mi sie nie chce zabootowac,choc u mojego brata ktory ma xp sie bootuje,widocznie trzeba inaczej mu zaktualizowac do nowszej wersji>?

Po pierwsze sprawdx w biosie czy botowanie na DVD

A aktualizować można spod systemu operacyjnego wkladasz płytke dajesz instaluj teraz i nad instalacja niestandardowa masz aktualizuj :smiley:

7 nie trzeba nagrywać na płytę. Można rozpakować iso do dowolnego folderu na dysku i zainstalować uruchamiając setup.

czy to nie podwaja swojej objetosci? na partycji c?

a jak zrobic zeby miec nowy czysty system bo ten co go nagralam nie bootuje sie,niewiem czemu:a ma jakies 3gb, i jak zianstaluje nowsza wersje skasuje mi partycje c-pliki?nadpisze czy jak,bo ja chce miec czysty system i od nowa zainstalowac programy,

Jeśli chcesz mieć czysty system to nie zaznaczaj opcji upgrade tylko wybierz nową, czystą instalację i przy wyborze partycji sformatuj ją.

a gdzie spradze jaka mam wersje windowsa? a jak zrobie upgrade z 7100 do 7600 to ta instalka zajmie drugie 3gb na partycji gdzie system?

Nie, z 7100 teoretycznie nie da się zrobić upgrade do 7600, ale jeśli chcesz, to po wypakowaniu możesz edytowac plik /sources/cversion.ini z

[HostBuild]

MinClient=7233.0

MinServer=7100.0

na np.

[HostBuild]

MinClient=7000.0

MinServer=7100.0

Po upgradzie zajmie tyle, ile zajmowało, pliki są zamieniane na nowsze.