Instalacja od 0 z ukrytej partycji

witam

nie wdajac sie w szczegóły, podczas instalacji (pierwszej) Windows 7 64-bit Home Premium na nowo zakupionym w Polsce Acer 5742Z mój ojciec wybrał język angielski. ze względu na matke która nie ogarnia jezykow obcych na laptopie musi być język polski. i tu jest mój problem.

po zainstalowani po angielsku Win7 chciałem zmienić w opcjach (Control Panel itp) na język polski jednak nic to nie dało.

postanowiłem zainstalowac system od nowa z ukrytej parycji (alt+F10). z menagera recovery Acera gdzie były dwie opcje:

  1. przywróc do ustawien fabrycznych

  2. zainstaluj z kopią profilów

wybrałem opcje 1. i po takiej instalacji nie miałem nawet na liscie wyboru jezyka polskeigo w Control panel.

chciałbym sie zapytac jak moge ten problem rozwiązać bez użycia płyty instalacyjnej win7 (której nie było w zestawie).

Czy mozna zainstalować system od zera?

Od zera możesz jak będziesz mieć oryginalna płytkę Windows 7

ale nie wiem czemu ci nie było tego wyboru może by był jakbyś zrobił tak dał formata partycji systemowej i wtedy spróbował jeszcze raz

zainstalowałem jeszcze raz z ukrytej partycji.

od początku isntalacja była po angielsku ale to akurat Mnie nie zdziwiło bo tak samo miałem z Vista na innym lapku. Jednak w tamtym przypadku po wybraniu j. polskiego po restarcie miałem juz ojczysty język. przy tym Acer’ze mimo wybrania języka polskiego we wszystkich ustawieniach nadal mam angielski.

Czy ktoś brał z Ery gsm tego lapka?

Samemu możesz sobie język pl wgrac vistalizatorem chyba

witam

już rozwiązałem swój problem:

żaden program do zmiany języka nie jest potrzebny.

ja ściągnałem paczke językową dla Win7 i ją zainstalowałem:]

instrukcje mozna znaleźć na google.

pzdr i dzieki za zainteresowanie