Instalacja Office 2007 na Windows 10

Witam, czy można bez problemu zainstalować Office Professional Plus 2007 (wersja dla studentów) na Windows 10?

W trybie zgodności windows 7, czy nawet 8.1? Nie było przeszkód.

Bez żadnych trybów mi działa bez problemu, mam 2007 na wszystkich laptopach.

1 polubienie

To jeszcze lepiej.
Dodam, że kiedyś na pc miałem minta 17 i w wine zainstalowałem i aktywowałem moje office 2007. Lepiej mi chodził, niż wbudowany libre. To przecież niecałe 300MiB i można wyrzucić cache tego office drugie tyleMiB

To cieszę sie, że nie powinno być problemu:) Office’a kupiłam chyba w 2008r., więc wtedy poza XP, dostępna była Vista. Czy instalowaliście Office’a 2007 w tym roku? Chodzi mi o wpływ aktualizacji na instalowanie i korzystanie z tego pakietu

O jakiej dokładnie wersji office 2007 rozmawiamy?
W 2010 roku przekonałem się, że aktualizacje do office robią problemy i zaczynają ograniczać prawa użytkownika. Od tamtej pory odinstalowałem aktualizacje i już nigdy nie pobrałem aktualizacji.

Ostatnio na latopie tydzień temu instalowałem, nie ma najmniejszych problemów :wink:
Wcześniej 2 miesiące temu i bez skutków ubocznych.

1 polubienie

Microsoft raczej stara się nie psuć Office, nawet tych starszych. Częściej zdarza im się psucie właśnie tych nowszych (2013/2016).

tak

Powtarzam - ten dokładnie office jest ja jedno stanowisko, ale miał też licencję grupową dla uczelni. Tylko przez uczelnię student mógł aktywować ten pakiet za darmo. A jak chodzi o stary klucz z uczelni, to jest już obecnie tylko nielegalne, gdyż żadna uczelnia od wielu lat nie ma już licencji grupowej na office 2007.
My tu nie pomagamy piratom. To office było w wersji pro do sprzedaży, ale jeszcze 10 lat temu - każdemu użytkowników. Studenci i każdy mógł kupować konkretną wersję dla studentów na trzy stanowiska.
Ech ci piraci…

Tu raczej chodzi o boxa z napisem dla studentów, sam do dzisiaj mam kupioną, za wtedy ciężkie pieniądze, cudowna apkę MS Office w niezawodnej wersji 2003, bez problemu działa na XP, Viście , W 7 & 10. :wink:

Rzeczywiście, był taki box office 2007 na dwa stanowiska, ale nie był tani, czyli prawie dwa razy droższy niż office 2007 HE student na trzy stanowiska.

Trochę się pomyliłem. Popatrzyłem na swoje pudełko z office 2007. To była Jubileuszowa edycja specjalna- cena 199, - PLN - Wtedy wraz z komputerem kupiłem system XP i to office.

Wersja, którą zakupiłam w 2008r. była w postaci płyty z umową licencyjną. Nie przypominam sobie by była zapakowana w jakieś dodatkowe opakowanie. Na płycie jest napisane: Microsoft Office Professional Plus 2007 (Product key required), April 2007 Applications Student Media. Dodatkowo jest ostrzeżenie odnośnie braku przeznaczenia do odsprzedaży lub dystrybucji OEM
Z kolei na umowie: Umowa licencji Academic select Student (Umowa Student EULA).
Dokładny koszt 284zł Jest to wesja rozszerzona m.in. z Accesem

Instaluj śmiało.

Na razie kupię laptopa bez pakietu Office i mam nadzieję, że u mnie również nie będzie problemu z instalacją i korzystaniem ze starego office’a.
Dziękuję za pomoc:)

Japońskie poprawki (kalendarz/daty) psują polskie wydanie 2010 (wsparcie do przynajmniej października 2020)

Dziękuję za powyższe odpowiedzi. Office 2007 zainstalowany na W10 i jak na razie wszystko jest ok.

Podepnę się. A można mieć jednocześnie, na jednym komputerze, a nawet koncie, Office 2007 Home & Students oraz Office 365. ?

Można na kompie mieć O2007 i O365. O2007 jest z czasów kiedy nie dodawało się do konta M$.

Podepnę się pod wątek.
Mam pudełkową wersję Office 2007 dla użytkowników domowych z płytką.
Niestety mój nowy laptop nie ma wejścia na płytkę.
Czy jest jakiś sposób aby go zainstalować?