Instalacja Photoshop CS3 PL

Podczas próby instalacji programu Adobe Photoshop CS3 wyskakuje okienko które uniemozliwia instalację. Treść następująca :

"Critical errors were found in setup

Incompatible payloads already installes

Please see the Setup log file for details."

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Mój system operacyjny : MS Windows Vista x64

zostały znalezione krytyczne błędy w instalatorze, niekompatybilny kod ładujący, zobacz w pliku logu instalacji - tam będą szczegóły.

Macio legalna wersja?

a co triala niema ??

ze strony producenta…

Rozwiązanie masz przykro mi…

Identyczny problem mialem. Z tego co sie zorientowalem, to blad ten wyskakiwal, gdy mialem wczesniej zainstalowany Adobe Dreamweaver CS3 PL a Photoshopa chcialem zainstalowac ENG.

To niema nic wspólnego ze sobą !!

To raczej nie jest wina samego systemu. Mam oryginalnego WinXP SP2 i też mam ten problem:

Critical errors were found in setup - Incompatible payloads already installed. 

Please see the Setup log file for details.

Na mój gust, komunikat występuje wtedy, kiedy mamy już zainstalowany jakiś produkt Adobe. W moim przypadku podczas instalacji Adobe Flash CS3, kiedy na dysku mam już Adobe Photoshop CS3 PL, mowa oczywiście o trial’ach. Jak wywnioskowałem kolejność instalacji jest nieistotna, próbowałem formatować dysk i instalować odwrotnie, ale wtedy Flash działa, a Photoshop się nie zainstaluje. Tak, że niewątpliwie problem dalej jest, tylko że ja też niestety nie wiem jak go rozwiązać.

:arrow: Odnawiam temat

Mam ten sam błąd :expressionless:

Witam

Miałem ten sam problem, u mnie gryzł się z Adobe Readerem. Jak instalowałem przed Readerem to wszystko było ok.

Nie jestem pewny czy do poprawnej instalacji nie jest potrzebna jakaś aktualizacja.

Podobny problem występował z Wiedźminem, okazało się że muszę ręcznie pobrać aktualizację (przy okazji przejść weryfikację legalności) i zainstalować poprawkę. Ja instalowałem z ciekawości PS3, być może jest jakaś poprawka, która pozwoli na jednoczesną instalację produktów Adobe.

Pozdrawiam

v4pilot