Instalacja Photoshop CS3 trial - problem

Witam

Nie wiem czy ten temat lub podobny był, ale nie mogę wyszukać bo szukanie nie działa…

Ściągnąłem Photoshop’a CS3 ze strony IDG w wersji TRIAL i po zainstalowaniu

nie zainstalowała mi się najważniejsza rzecz czyli sam Photoshop CS3…

Pewnie wiele osób tak miało bo w komentarzach pod samym programem parę

osób pisało o takim samym problemie, ale nie było tam odpowiedzi i pomocy.

Nie wiem czy to jest istotne, ale nigdy nie miałem zainstalowanego żadnego photoshop’a,

a jedyna rzecz jaka mam z Adobe to jest Adobe Reader 8.1.1.

Proszę o pomoc

Mój komp taki jak w opisie.

Spróbuj pobrać photoshopa z dobreprogramy.pl .Jeżeli będzie to samo to zainstaluj starszą wersję. Czy używałeś kiedyś photoshopa w wersji trial i okres testowania ci się skończył? Jeżeli tak to to jest twój problem.

@Squall2008

nawet nigdy nie miałem wersji TRIAL

Z dobreprogramy.pl się nie da się pobrać bo przenosi na strone adobe.com gdzie podobno

da się pobrać coś po zrobieniu konta, a ja nawet nie wiem jak zrobić konto bo mi jakiś

chińskie znaczki wyskakują jak próbuje założyć konto.

Ja pobrałem tego Photoshopa ze strony IDG.pl

Mam już założone konto na Adobe.

Podobno nie da się ściągnąć z innego źródła Photoshop’a niż tylko z adobe.com !!

Czyli chyba jeszcze raz muszę pobrać z adobe.com, ale jeszcze może poczekam to ktoś mi pomoże.

Spróbuj zainstalować jakąś starszą wersję np.

:arrow: http://www.dobrepliki.pl/Download-Plik- … l__PL.html

kurcze bardziej mi zależało na CS3 niż na CS2 ale jak nic mi się nie uda zrobić to ściągnę CS2.

Ale jeszcze poczekam…

Podczas instalacji sprawdz czy masz zaznaczoną opcję [zainstaluj Photoshopa]

możliwe ze nie zaznaczyłem…ale chyba nie jestem taki ciemny :stuck_out_tongue:

zobaczę i napiszę

dzięki


dalej nic…

nie da sie tego nagrać…

Mateusz91krk , w związku z tym tematem: viewtopic.php?f=2&t=213590 cześć Twoich postów poleciała. Jeżeli ciągle będziesz pisał post pod postem zamiast korzystać z opcji Edytuj, zarobisz warna.