Instalacja Photoshop Elements 2018 WIN 10 widzi pirata

Witam, czy ktoś miał taki problem z laptopem na win 10 (aktualizowany do tej wersji) że nie da się na nim zainstalować Photoshopa elements? wersja 15 probna nie zainstalowana przez jakieś tam problemy, poszła bez problemu na innym laptopie z win 7. Teraz kupiłam photoshopa elements 2018, probuje go zainstalować ale się nie da ;/ wyskakuje komunikat że to wersja nie oryginalna (licencja elektroniczna) sprzedawca wyjasnia sprawę w adobe, wysłał mi drugi klucz i nadal to samo, więc chyba problem w sprzęcie…c zy muszę robić formata? o co chodzi ;/ heeeeelp to mój prezent urodzinowy, za chwilę lapek poleci przez okno ;/

Odświeżanie Windows 10 to z jakieś 30 minut, więc "rzucaj za okno" albo jak nie zależy ci na innych aplikacjach to możesz przetestować odświeżanie z zachowaniem dokumentów użytkownika.

Możesz coś więcej napisać jak to było kupowane? Może ten sprzedawca sprzedaje jakieś używane klucze / z generatora / odzyskiwane i np. nie jest autoryzowanym sprzedawcą.

1 polubienie

Kupilam program na allegro. Kod pochodzi z pudełka, zniszczonego. Sprzedawca weryfikowaany, widzę że inni nie mieli problemów. Kiedyś chciałam zainstalować wersje 15 i też nie poszła na tym moim złomie, jakiś tam błąd wyskoczył i oddałam walk overem i zainstalowalam mężowi na win 7. Ale tak mulił że odpuściłam. Teraz chciałam u siebie całą wersję wgrać no i nie idzie. mam fotę pudełka z którego pochodzi drugi i pierwszy kod ;/

W jakiej cenie kupiłaś tego Photoshopa na Allegro? I czemu nie bezpośrednio od Adobe https://www.adobe.com/pl/products/photoshop-elements/buying-guide.html ?

1 polubienie

bo tak mi się po prostu podobało. Produkt jest oryginalny. Nie wiem gdzie leży problem z instalacja. 15 byla probna prosto od adobe i tez nie zainstalowana

Problem nie leży w systemie operacyjnym, tylko w licencji jaką kupiłaś.

Dlaczego? Co poszło nie tak? Niestety na problem określony jako

Niewiele możemy poradzić…

Niemiec płakał jak sprzedawał :laughing:

1 polubienie

to chyba dotyczy mułów wierzących w magię niemieckiej motoryzacji…:stuck_out_tongue:

Panowie, nie pamiętam jaki komunikat pojawił się rok temu przy okazji testowania wersji 15. Zainstalowałam program na win 10 na lapie męża kluczem jaki kupiłam. Bez najmniejszych problemów, więc powtarzam że problem nie leży w licencji. Czy ktoś wie co może być przyczyną że moj win 10 tak reaguje? czy zrobic reinstalacje 10 ?

Może tutaj leży problem, że program instalujesz na dwóch stanowiskach? :thinking:

1 polubienie

ale najpierw chciałam u siebie…nie dało się, więc odpaliłam lapa męża żeby sprawdzić czy klucz faktycznie nie jest jakiś kombinowany. I tak jak kiedyś z wspomnianą 15, tak teraz u niego chodzi ok, a u mnie jak zwykle problemy :frowning:

Trzeba po prostu napisać maila do adobe:
https://helpx.adobe.com/pl/support.html#/top_products

Bo nie podałaś co to był za konkretny błąd (bo nie pamiętasz i nie zrobiłaś np. screenu na pamiątkę) i czy instalacja zakończyła się na tyle by aktywować program (raczej na etapie instalatora nie podaje się klucza).

nie zrobilam screena bo z tego co pamietam brakowalo jakiegos pliku…przyznam sie ze skoro na win 7 odpalilo u meza to juz nie wnikalam. Na etapie instalatora wybiera sie miedzy opcjami czy masz kupiony program czy chcesz wersje probna…przy 15 wybralam wersje probna…a tym razem instalowalam kupna…i tam sie podaje klucz. Przy 15 klucz byl nie potrzebny. Ale chodzi mi o to ze ani wersja probna, ani kupna nie odpalila na moim systemie. A u meza juz tak. Teraz maz ma aktualizacje do win 10 i tez u niego poszla wersja kupna…nie bylo na jego komputerze z tym problemu. A moj jak zwykle robi sceny przy kazdej opcji wiec to wina systemu. Kopiuje dane i zrobie format bo nic innego nie przychodzi mi do glowy

hmm… a jak już aktywowałaś u męża i raczej nie masz licencji na kilka stanowisk to raczej też nie pójdzie.

Podaj proszę numer aukcji.

@candypop, Czy klucz, który masz wygląda tak: 1234-1234-1234-1234-1234-1234 tzn, 6 grup po cztery cyfry a pomiędzy nimi znak “-”?

ps. ja kupiłem w Amazonie wersję pudełkową Photoshop Elements 2018 i wszystko działa prawidłowo :slight_smile:

Ja zapytałbym również ile ten Photoshop z Allegro kosztował, bo to mogłoby pomóc w odnalezieniu drogi do rozwiązania zagadki.

tak, taki ma klucz, kosztował 250 zl

licencja jest na jedno stanowisko, chcialam potem wywalic go z laptopa meza i zainstalowac u siebie. Ale zanim zaczelam go instalowac u meza, instalowalam najpierw u siebie. To u mnie jest problem na laptopie. Oboje mamy win 10, u niego dziala a u mnie nie dziala. U mnie za pierwszym razem nie poszlo podkreslam. Trzy razy probowalam. Nie udalo sie wiec wzielam laptop meza, i tu zainstalowalo sie za pierwszym razem i dziala bez probelmu. Dostalam screen z pudelka z ktorego kod pochodzi, oraz drugi klucz w ramach reklamacji, oba nie dzialaly. U meza zadzialal pierwszy klucz od razu bez problemu