Instalacja Programów na Ubuntu

@sajmon17099

Bardzo serdecznie dziękuje za czas poświęcony na napisanie postu, bardzo mi ułatwił poszukiwania, a przede wszystkim w ciągu kilka minut rozwiał wszystkie moje wątpliwości.

 

Dokładnie, przesiadłem się z windowsa na linuxa, niestety nie jestem człowiekiem który wie wszystko, dlatego dużo pytam. 

 

@Juche

 

Niestety nie słyszałem, ale dzięki Tobie zauważyłem :slight_smile:

@rgabrysiak

Jasne Panie moderatorze, przecież tylu było co rzucali się na głęboką wodę i ilu z nich się potopiło?

Jak myślisz, powiedźmy mamy 50 użytkowników. Użytkownicy mają do wyboru skorzystać z porady człowieka który wrzuca LINK do anglojęzycznego poradnika, forum i piszę “MASZ, czytaj” lub skorzystać z takiego mini poradnika gdzie ktoś poświecił trochę więcej czasu niż wpisanie w google danego aspektu i wrzucanie linka na forum…

 

Denerwuje mnie fakt, że ktoś, w naszym przypadku sajmon17099 wyszedł poza schemat, poświęcił trochę więcej czasu, żeby komuś coś objaśnić, a zostaje przez MODERATORA podcinany… Dlaczego ? Dlaczego osoba która stara się coś więcej przekazać niż wrzucanie linku i napisaniu “MASZ, CZYTAJ!” zostaje atakowana(to tylko moja perspektywa) ?! 

 

Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi, a w szczególności chciałbym podziękować sajmon17099 ! Oby więcej takich ludzi na forum !

 

@Toner92 nikt nikogo nie atakuje i nie podcina, każdy ma po prostu inne spojrzenie na to jak pomagać, a dyskusja to chyba clou forum. Poradników nt. Linuksa jest obecnie pełno i to nie tylko w języku angielskim - choć nie ukrywam, że znając język Szekspira znalezienie rozwiązania przychodzi zdecydowanie łatwiej. W mojej opinii przygodę z nowym systemem należy zacząć od zapoznania się z podstawami podstaw, nikt nie wymaga bycia ekspertem od pierwszej chwili. Problem polega na tym, że wiele osób nie chce/ nie potrafi skorzystać z materiałów które są dostępne w sieci, a każda próba odesłania do jakiegoś źródła i samodzielnego poszukania rozwiązania kończy się zarzutami o brak chęci pomocy - czego twój powyższy post jest najlepszym przykładem. Z mojej strony EOT.